Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Мені потрібно змінити фамілію, так як я вийшла заміж. У паспортному столі мені відповили...

27.09.2017 15:40

Добрий день. Мені потрібно змінити фамілію, так як я вийшла заміж.У паспортному столі мені відповили так як я не прописана у цьому місті.Я проживаю у Староконстантинові Хмельницька обласьть, а прописана у. Львівській області у с. Станиля. Мені їхати туди 10год. Я знаходжуся вагітна на 8 місяці, для мене це не можливо. Що мені робити у такій ситуації?

Ответы юристов


0
фото
Off-line Borysocheva Nataliia
адвокат
Киев (также Чернигов вся Украина)
ответил 27.09.2017 18:17

Добрий день! Відповідно до п.1.4 Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затв. наказом МВС України від 13.04.2012 № 320 (зі змінами від 06.10.2015), заява та інші документи, необхідні для оформлення або обміну паспорта, у тому числі замість утраченого або викраденого, вклеювання фотокарток при досягненні особою віку 25 або 45 років, подаються заявником до територіальних підрозділів за місцем проживання, а після утворення центрів - до відповідного центру.

Моя порада у Вашій ситуації  - це звернутися до паспортного столу за місцем свого проживання. Якщо усно відмовлять у обміні, напишіть письмову заяву на імя начальника територіального підрозділу ДМС (паспортного столу) в двох екземплярах, один віддайте в канцелярію, а на другому, який залишиться Вам, нехай поставлять відмітку про отримання, зазначивши дату отримання. У заяві зазначте вищевказаний пункт Постанови, а також те, щоб у разі відмови в обміні паспорта, Вам надали письмову відповідь протягом встановленого Законом України "Про звернення громадян" строку (30 днів), яку Ви потім можете оскаржити у вищестоящий орган.


Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций