Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Пенсія по списку. Все життя більше 30 років пропрацював в ДРСУ (дорожній ремонтно-стоительний...

05.07.2017 12:09

Пенсія по списку. Все життя більше 30 років пропрацював в ДРСУ (дорожній ремонтно-стоительний участок) мастером. Наша задача була класти асфальт, тобто робили дороги по району, ця робота вважається шкідливою. Хоч я і був мастером та роботу робив на рівні з усіма. Потім в районі явився ще дорвідділ то в них начальник видав якийсь наказ про шкідливу роботу і його працівники йдуть на пенсію по списку. А нас начальник цього наказу не робив і піти по льготі я та інші не можемо. Як мені добитися щоб цей мій стаж мастером такаж вважався шкідливою роботою куди звертаися які потріні докази, бо свідків достаньо. Буду вдячний за поради.

Ответы юристов


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 05.07.2017 12:56

Добрий день!

Пільговий стаж визначається на підставі:

  • запису у трудовій книжці (на підставі наказу, виданого за результатами атестації робочих місць);
  • уточнюючої (пільгової) довідки (у разі відсутності відомостей в трудовій книжці);
  • Копії (копій) наказу (наказів) підприємства про результати атестації робочих місць з додатком, у якому зазначено перелік робочих місць та їхнє право на пенсію за віком на пільгових умовах

Керівникам підприємств та організацій незалежно  від  форм власності  й  господарювання  провести  атестацію  робочих  місць,  визначити за її результатами перелік  робочих  місць,  виробництв, робіт, професій і посад з  пільговим  пенсійним  забезпеченням  та ознайомити з ним трудящих. Така атестація вигідна, у першу чергу керівнику.

Рішення про призначення пільгової пенсії приймають органи Пенсійного фонду України за місцем розташування підприємств та організацій на підставі документів, передбачених пунктом 7 Порядку 
подання та оформлення документів для призначення пільгової пенсії та перерахування підприємствами та організаціями коштів на її виплату відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 937, а також:

  • довідки про підтвердження стажу роботи для призначення пільгової пенсії за рахунок коштів підприємств та організацій за результатами атестації робочих місць за умовами праці за формою згідно з додатком 1;
  • копії наказу про атестацію відповідного робочого місця (робочих місць);
  • гарантійного листа підприємств та організацій про перерахування коштів на рахунок органів Пенсійного фонду України за формою згідно з додатком 2.

Заява про призначення пільгової пенсії з необхідними документами подається до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування підприємств та організацій через уповноважену посадову особу підприємств та організацій.

Якщо Вам потрібна допомога при зборі необхідних документів та оформленні письмового звернення до Пенсійного фонду у формі заяви – звертайтеся до нас і ми допоможемо.

Якщо Вам була корисна надана інформація – залиште позитивний відгук!

 Пишіть нам на e-mail або телефонуйте за номерами,що вказані нижче.

З повагою, асистент адвоката Тетяна


Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций