Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Как вернуть ошибочно оплаченную гос,пошлину (держ. мито)

12.01.2016 16:26
Добрый день! При оформлениии загранпаспорта на ребенка, было оплачено 170 грн "державне мито", никто не проконсультировал, что за детей его платить не надо (а оплатили 2 по 170 грн за двух деток). Возможно ли вернуть эти деньги и что для этого сделать, куда обращаться? Спасибо заранее за ответ))
г. Одесса

Комментарии автора вопроса

12.01.2016 17:21
Спасибо за оперативный ответ!! Только "держ.мито" было не за судебный сбор, а за оформление загран.паспорта.Ответы юристов

0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 12.01.2016 17:52

Повернення державного мита провадиться за умови,  якщо  заяву подано до відповідної установи, що справляє мито, протягом року  з дня зарахування його до бюджету.

Повернення платежів у національній валюті здійснюється на рахунки одержувачів коштів, відкриті в банках або органах Казначейства, вказані у поданні або заяві платника. Повернення платежів фізичним особам, які не мають рахунків у банках, може здійснюватись шляхом повернення готівковими коштами за чеком органу Казначейства з відповідних рахунків, відкритих у банках на ім’я органу Казначейства, або з відповідних рахунків банку чи підприємства поштового зв'язку, вказаних у поданні або заяві платника (його довіреної особи).


0
фото
Off-line ЮК "Ин Юре"
юридическая компания
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 12.01.2016 17:31

Обращайтесь с заявлением в госказначейство и прикладывайте квитанции об оплате госпошлины. Возврат возможен только, если заявление подано в течении года с момента ошибочной оплаты.


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 12.01.2016 16:50

Особа, яка бажає повернути грошові кошти, що були помилково сплачені на рахунок, визначений для сплати судового збору, повинна звернутися до міського суду із заявою до якої потрібно додати оригінал платіжного документу, а саме квитанцію, фіскальний чек чи платіжне доручення, які підтверджують сплату судового збору.       

         Після чого судом розглядаються надані документи, перевіряється факт зарахування коштів на рахунок, визначений для сплати судового збору, та факт того оплата судового збору по даній категорії справ не передбачена . За результатами проведеної перевірки заявникові надається відповідна довідка, та оригінал платіжного документу, на зворотній стороні якого робиться напис про видачу зазначеної довідки, завірений підписом голови суду та скріплений печаткою суду. Довідку з оригіналом платіжного документу можна отримати особисто, або поштою.

        З отриманою довідкою та оригіналом платіжного документу з відміткою суду, заявник звертається до відповідного управління Державної судової адміністрації Україн для  отримання   подання   до  органу   Державної   казначейської   служби  України. При цьому ТУ ДСА України залишає у себе довідку та надає заявнику подання до Управління Державної казначейської служби України та оригінал платіжного документу, на зворотній стороні якого робить напис про видачу подання, завірений підписом начальника УДСА України та скріплений печаткою. 

         Надалі заявник з поданням та оригіналом платіжного документу про сплату коштів з відповідними написами на зворотній стороні, звертається з заявою до Управління Державної казначейської служби України, для написання заяви про повернення коштів з бюджету, в якій заявник вказує спосіб повернення коштів. До заяви та подання заявником також додається оригінал платіжного документа про сплату коштів, що повертаються, з відповідними написами на зворотній стороні
 Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?