Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оренда

19.11.2013 15:41

Добрий день! Хотіла б отримати відповідь на таке питання: Орендодавець продав приміщення без попередження. В догорі не вказано строк на який орендується приміщення. Чи мав право він так чинити? Які мої права?



Комментарии автора вопроса

19.11.2013 16:15
А якщо новий власник не буде здавати приміщення?він повинен хоча б заздалегідь попередити?



Доступные специалисты в области договорного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 19.11.2013 16:31

мав право

ваші правов даля приміщення орендувати


0
фото
Off-line Гладилина Алена
юрист
Киев (также Полтава)
ответил 19.11.2013 16:25

Да имел право, так как он владелец. И расспоряжется своим имуществом на свое цусмотрение. Согласно Гражданского кодекса Украины ст. 770 1. У разі зміни власника речі, переданої у найм, до нового власника переходять права та обов'язки наймодавця. 2. Сторони можуть встановити у договорі найму, що у разі відчуження наймодавцем речі договір найму припиняється. 


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 19.11.2013 16:22

Уважніше читайте відповіді, що Вам надали юристи - Договір діє на тих самих умовах і для нового власника.

Таким чином новий власник може розірвати договір в односторонньому порядку на умовах передбачених самими договором або законом з відповідними правовими наслідками, встановленими договором та/або законом як і попередній власник тоб то той з ким договір був укладений.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 19.11.2013 16:18

Відповідь на це запитання, див. у вашому договорі оренди.


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 19.11.2013 16:09

Да мав, право. Договір чинний для нового власника на тих саме умовах.


0
фото
Off-line Гутник Андрей
юрист
Киев
ответил 19.11.2013 16:04

Орендодавець не поивнен Вас попереджати. За загальним правилом для нового власника договір оренди зберігає чинність не залежно від того на який строк його укладено. Але інше може бути встановлено догвоором. Для цього я Вам рекомендую уважно ознайомитись із договором для того щоб розуміти свої ризики. 


0
фото
Off-line Андрусенко Кирилл
адвокат
Киев
ответил 19.11.2013 15:53

А в договорі не зазначено, що Ви, як орендар, маєте привілейоване право на купівлю приміщення? 


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 19.11.2013 15:45

Доброго дня.

Продати свое майно це право власника, орендаря про це він повідомляти не повинен, але, договір оренди дійсний і для нового власника приміщення. 



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?