Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Повернення речового доказу по кримін. провадж.

05.01.2016 23:13

Міліціонерами в мене було вилучено авто та доки без складання протоколу. Слідчий відкрив кримінальне провадження по ст. 358 КК Укр. авто та доки. визнав як речові докази. На клопотання повернути вилучене на підставі п. 1 ч. 3 ст. 169 КПК Укр. не реагує. Прокурор на клопотання винести постанову про повернення майна теж не відповідає. Скарга на дії слідчого згідно ст. 303 КПК подана до місцевого суду була безпідставно повернута. Судового рішення про обмеження або позбавлення мене права власності на авто та доки. немає. З моменту вилучення пройшло майже 4 місяці. Якщо слідчий і прокурор мої клопотання не розглядають, а суд подані на них скарги безпідставно повертає, як і куди ще треба звернутись? Та що робить в даному випадку? Дякую.

Lapam13@ukr.net


г. Киев
Файл незрозуміла ухвала суду.jpg

Комментарии автора вопроса

09.01.2016 01:56      комментарий относится к """""""" Evgeniya
Дякую що відповіли. Відповідно до ст. ч.2 ст.304 КПКУ Скарга повертається, якщо:
1) скаргу подала особа, яка не має права подавати скаргу;
2) скарга не підлягає розгляду в цьому суді;
3) скарга подана після закінчення строку, передбаченого частиною першою цієї статті, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або слідчий суддя за заявою особи не знайде підстав для його поновлення.
Також у ч.3 ст.306 КПКУ сказано, що "Розгляд скарг на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування здійснюється за обов’язкової участі особи яка подала скаргу..."

По перше: Дану скаргу розгляну без мене.
По друге: Хоча я подававу скаргу на те що слідчий не відреагував на заяву "Х" і вимагав повернути майно на підстві ст.169 (згідно ст. 303 суд може вірішувати), суд (чому мені не відомо) розглянув зовсім іншу заяву "У" і вирішив розглядати її з урахуванням ст.100..
По трете: у мотивувальні частині ухвали зазначено "у задоволенні клопотання - відмовити", а у резолютивній частині суд ухвалив "повернути скаргу"
У мене виникли питання)
1. чому скаргу розглянули без мене, (її розглянули в той день коли я її подав).
2. чому розглядали зовсім іншу заяву і із боку іншої ст.100, а не ст.169 (в додатках до скарги копії клопотань до слідчого я надав)
3. мені не зрозуміло, скаргу "не задовільнили" чи "повернули", якщо її повернули та на якій підставі (у ст.304 є три підстви для повернення і серд них моєї я не помітив..)

апеляцію на дану ухвалу я подати вже не можу (пройшло більше п'яти днім), тому буду Вам вдячний, якщо ви з точки зору як адвоката відповісте, дійсно суд правий на 100% чи, з огляду на вище сказане, ні?
Дякую..


08.01.2016 17:36      комментарий относится к """""""" Evgeniya
п.1 ч.9 ст.100 КПКУ гроші, цінності та інше майно, які підшукані, виготовлені, пристосовані або використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та/або зберегли на собі його сліди, конфіскуються, крім випадків, коли власник (законний володілець) не знав і не міг знати про їх незаконне використання. У такому разі зазначені гроші, цінності та інше майно повертаються власнику (законному володільцю);
Я довів (хоча підозри мені не предьявляли) що не знав про те що майно підроблене.
Більш того висновки єкспертів немає (мені їх не надають) що майно підшукане "двійник" і.т.д, а хоча б і були, ці докази можна визнати як "Недопустимими, оскільки вони отримані внаслідок істотного порушення прав та свобод людини" ст.87 КПКУ. а порушено, як мініму ч.1 ст.16 та ч.1 ст.358 КПКУ
а на авто я можу і не їзди, просто зберігати в ньмому речі, наприкла.

06.01.2016 21:33
Хід моїх дій, які зробив до цього часу:
1. Звернувся до слідчого клопотанням (згідно ст.220) про повернення майна на підстві п.1ч.3 ст.169 КПК Укр. (оскільки слідчий на наступній день після вилучення не подав клопотання про арешта майна).
(відповідь не отримав) 2. Зверенувся до місцевого прокурора з прохання винести постанову про поерення майна на підстві ст.169
(відповідь не отримав) 3. Оскільки слідчий не відповідає, направив скаргу на дії слідчого, з проханняв винести ухвалу про повернення мені майна.....(дану скаргу суддя безпідствно повернув)

Питання:
1. Які треба робити наступні кроки?
2. Скільки буде коштувати Ваша допомога по вирішенню даного питання?
3. Скільки часу Вам знадобиться для вирішення питання?
Якщо Вам буде зручно, відповіді можете надіслати на пошту
Дякую

06.01.2016 21:22
на клопотання надати майно на відповідальне зберігання, повернули лише довідку-рахунок, авто та свід.про реєстр. не видали повідомляють (тільки устно!) що авто та документи підроблені, але у відпівіді на заяви пишуть, "що мають ознаки підробки".
По даній справі суд визнав мене потерпілим.Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line """""""" Evgeniya
адвокат
Киев (также Сумы, Харьков)
ответил 10.01.2016 20:35

По-перше, суддею написано, що Вам у задоволенні скарги слід відмовити, це підкреслено червоним і обгрунтовано правову позицію- не підпадає під виключний перелік рішень, що підлягають оскарженню( про що писалось раніше). Те що суд у резолютивній частині безграмотно пропустив слово  "відмовити" після словосполучення "у задоволенні скарги" це інше питання. Відмовлено Вам на підставі ч. 2 п. 4 ст. 307 КПК.

А Вам потрібно було оскаржувати до суду не ненадання відповіді слідчим на Вашу заяву і відсутнсть формальної відписки, а бездіяльність слідчого на підставі ч.1 п. 1 ст. 303 КПК і правильно викласти в скарзі вимоги і обгрунтування. 


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 09.01.2016 11:57

незрозуміла ухвала суду.jpg

Після перегляду ухвали суду моя думка не змінилась, однак, паралельно раджу Вам використати надані в ухвалі "підказки" для звернення до слідчого та подальшого і аналогічного оскарження його дій до знову таки до суду. В додаток до такої нової скарги додати копію вже загаданої ухвали, наприклад, для "формату": "ось дивіться, я все виконав, приймайте ж рішення нарешті!".


0
фото
Off-line """""""" Evgeniya
адвокат
Киев (также Сумы, Харьков)
ответил 08.01.2016 20:12
ответ исправлен 08.01.2016 20:13

знайшла Вашу ухвалу суду- суд 100% правий і оскарження в апеляційному порядку на стадії досудового розслідування буде  марним.


0
фото
Off-line """""""" Evgeniya
адвокат
Киев (также Сумы, Харьков)
ответил 08.01.2016 20:08

Ідея подати  до суду скаргу   порядку ст. 303 КПК з проханням винести постанову про повернення авто, з самого початку була  провальною, адже в ст. 303 КПК є вичерпний перелік дій, які можуть бути оскаржені під час досудового розслідування і вказаної дії там не має. Всі інші скарги ( та п. 5 і 6 ст. 303 КПК) повинні розглядатись на стадії підготовчого  провадження  у суді - все. Так, як винесення постанови є поцесуальним рішенням слідчого, а Ви маєте право оскаржувати відмову в проведенні  слідчих дій. Оскаржувати в апеляційному порядку можливо, але думаю марно витратите час.  

Чи ознайомлювались Ви з матеріалами кримінального провадженя у слідчого? Якщо справа  в суді- ознайомтесь, можливо знайдете відповіді на деякі запитання.

Що є підтвердженням придбання Вами авто? Якщо маєте договір чи довіреність, то є хоч якась надія на повернення його та здати на запчастини. Якщо ж Ви просто віддали гроші і забрали документи, і не переоформляли на себе, що ймовірніше всього, то слідчий може посилатися, що не знає хто дійсний власник і за ідсутності справжнього васника, який 100 % знав про "двійника", залишити авто на зберіганні в МВС. 


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 07.01.2016 21:10

Діяти необхідно від зворотнього та відштовхуватись саме від останньої події, а саме від рішення (ухвали) суду.

Таке рішення (ухвалу) суду необхідно оскаржувати в апеляційному порядку.

Далі рухатись за розвитком подій і по ситуації (в тому числі і по прокурорським чи то поліцейським моМЕНТАМ) ...

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

http://court.gov.ua

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 07.01.2016 00:10

Чтобы определиться с объемом работы, сроками и предложить четкий алгоритм действий (наступні кроки), будет правильно ознакомиться с наявными у Вас документами, в частности с определением следственного судьи.

Какая причина возврата жалобы, мотив?

Нам, юристам, не видны Ваши контакты, почта.

Называть стоимость услуг в открытую на сайте - есть нарушением пользовательского соглашения, только при личном общении.

По поводу Ваших дополнительных вопросов и дальнейших действий на перспективу. звоните, переговорим, мои контакты открыты, возможна встреча в г.Киеве, для ознакомления со всеми наявными у Вас документами.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line """""""" Evgeniya
адвокат
Киев (также Сумы, Харьков)
ответил 06.01.2016 23:04

якщо Ваше авто -"двійник" чи ін. сумнівного походженя, то в рамках кримінального провадження Вам скоріше всього не повернуть авто, бо не можливо їздити на "неіснуючих" документах та авто. Я так розумію Ви були добросовісний набувач  і не знали, що все "несправжнє" і придбали вказане авто. Скоріш за все Вам вже не прийдеться їздити на Вашому  автомобілі,  тепер потрібно хоча б повернути витрачені Вами кошти на його придбання.


0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 06.01.2016 13:32

Вам вручено сообщение о подозрении?

Если дат, то Вам нужно подавать ХОДАТАЙСТВА следователю и прокурору о возврате автомобиля и документов, хотя бы временно до приянтия решения по делу (ст.100 УПК Украины), а на не рассмотрение ХОДАТАЙСТВ, необходимо подавать ЖАОБЫ на бездействие следственному судье в суд и в прокуратуру.

Если же Вы не подозреваемый, нужно подавать ЖАЛОБУЫ в прокуратури всех уровней и руководству Национальной полиции Украины.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 06.01.2016 10:08

Доброго дня! Шановний щоб відпови на Ваше питання, треба ретельно розібратись у тому що відбулося - яким чином було вилучено майно, яке його доказове значення у справі, якщо їх визнано доказами. На що посилався суд повертаючи Вашу скаргу.

Якщо моя відповідь була Вам корисна, залишайте відгуки. Вдалого вирішення Вашого питання. Готовий надати необхідну правову допомогу – представництво в суді, правоохоронних органах, складанні документів.

Адвокат Зьома В’ячеслав Олександрович


0
фото
Off-line Мишура Кирилл
юрист
Днепропетровск
ответил 05.01.2016 23:30
ответ исправлен 05.01.2016 23:32

Можливо звернутися за допоогою телефону або електронної пошти http://www.gp.gov.ua/ua/zvern_tel_email, але найкраще письмово поштови зв’язком. + інформація щодо порядку звернення http://www.gp.gov.ua/ua/order_appeal.html


0
фото
Off-line Мишура Кирилл
юрист
Днепропетровск
ответил 05.01.2016 23:26
ответ исправлен 05.01.2016 23:27

Звертайтеся зі скаргою на дії слідчого та прокурора до Генеральної прокуратури УкраїниNebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?