Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Кадастровий номер

04.12.2015 10:27
Доброго дня ! В акті на земельну ділянку вказаний № , котрий не відповідає : а) - із сторінки / http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta / ділянка за вказаним кадастровим № знаходиться в іншому місці ; б) - власник - інше прізвище ; 1. Хто має виправити помилки в запису № ..?; 2) ..за чий рахунок ..?; 3) ...терміни ? ; 4) . мої дії ..? Буду вдячний за відповід
г. Хмельцький

Комментарии автора вопроса

05.12.2015 11:16      комментарий относится к Бондарева Ольга
... докази : ну як би мінімальний пакет - копія акту, копія стор. ( http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta ) , .. та "+" додати ( витребувати ) офіційну відповідь про відсутність картографічних даних в архіві, а далі - "футбол".

05.12.2015 11:11      комментарий относится к Бондарева Ольга
Я розумію, що робота має оплачуватись. ---... як співставити послуги юриста та роботу ДЗК ? Чи піти на поступки із повторною оплатою з власної кишені в кишеню ДЗК чи ..?. Я бачу колективну безвідповідальність, котра законодавчо не прописана .Підписи ставлять усі, а результат... пшик.Тобто на руках є "Державний" ( ! ) акт не підтверджений топографічними координатами державних органів ( архіву немає, зник..).Тоді питання - як присвоєний 19_значний кадастровий №.., коли в геокадастрі кажуть, що на той час могли видати лише 5-10 знаків ( привязка до сектору , а не до ділянки ; .. та й дещо таке.. -- частина актів у двохтисячних і трохи раніше було просто знищено з подання ГПУ, щоб люди не могли брати кредити і виставляти під заставу землю .., а коли так, то і мінюст був до цього причетний,... що потрібно доводити, щукати підтвердження сказаного.. ) ..? Він не лише присвоєний , а й затверджений, адже не голова РДА його затверджує та звіряє.
Як варіант - замовити самому картографічну зйомку , зняти всі копії та залишити у себе обмінні файли ( адже навіть на сьогодні вони тут же вилучаються з рук і йдуть у земвідділ в обмін на касовий чек, котрий теж при замовленні документації забирають , як підтвердження виконання робіт ), витребувати відповідь по своїх запитах офіційно ( відмова, або будь яка відповідь ) , знайти "кривдника " , оформити та подати позов і вже з відновленими даними та результатами приперти до стінки.. Те ,що геокадастр внесе зміни - так. Дайте мені вихідні дані і сам домалюю ( образно ). Питання - за чий рахунок мають бути виправлені помилки, ляпи, чиясь халатність... ? Якщо це повторно ( чи втретє,.. ) має сплачувати абонент, клієнт - то для чого вся надстройка ??? Я ж не маю доступу провірити на якомусь етапі вірність чи повноту наданих даних ( навіть тоді, в момент отримання на руки акта, чи то в подальшому , після повторних робіт..). Це , мяко кажучи, означає оплата не наданих послуг.

05.12.2015 08:58      комментарий относится к Бондарева Ольга
... електроне звернення до уже нової адміністрації РДА ( по формі запиту , що надається ) , теж залишилось без відповіді / уже більше двох тижнів ../.

05.12.2015 08:55      комментарий относится к Бондарева Ольга
...запит по формі зворотнього звязку ( на сайті http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta ) - залишився без відповіді / більше півроку, хіба що зробити повтор.. / .У місцевому відділенні геокадастру відсутні первинні дані про ділянку ( обмінний файл або паперові дані координат зйомки); пояснення - .." знизу все передавали, ...наверху при всякого роду реорганізаціях ДЗК , втратили , або..? ". Скоріше всього введено з помилкою на якомусь етапі, або зовсім не введено , хоча по даних межі ділянки - прізвище сусідів співпадає , а щодо координат, то розумієте власноруч їх звірити важкувато. Питання залишається : 1. Хто має виправити помилки в запису № ..?; 2) ..за чий рахунок ..?; 3) ...терміни ? ; 4) . мої дії ..?
Якщо позов через суд - то до кого ? На бланку акта ( зеленого кольору, із 19 _ти значним №) підпис голови РДА, печатка, навіть голограмка ( і за все у свій час сплачено ..). Як по ньому можна визначити виконавця або відповідальну особу ( фізичну, юридичну ) ? На основі чого мається повторно оплачуватися робота по топографічній sйомці ділянки ( як "пояснили" у зем.відділі, коли хочеш мати підтверджені дані ..) ?Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 15.12.2015 18:36

Добридень!

Додам. Всі звернення до державно-бюрократичних установ Вам потрібно робити не на сайтах Інету чи то  в соцмережах, тощо, а виключно у форматі ЗУ "Про звернення громадян". Інтернет (в разі необхідності) до судового позову не підшиєш і доказом в суді такий являтись навряд чи буде (ст.57 ЦПК України).

Отже, у Вашій ситуації вбачаю на необхідність Вашого повернення у початкову точку відліку "А" і якісно новий і юридично-бюрократичний рух по збору доказів про порушення Ваших прав у напрямку кінцевої точки "Я" та виключно через судові органи України.

Корисні для Вас ресурси тут ... 

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80

http://land.gov.ua

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3613-17

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2768-14

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1051-2012-%D0%BF/page

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1618-15

http://court.gov.ua

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 05.12.2015 09:17
Для юриста в Вашій справі багато роботи. Безкоштовно ніхто цим не займатиметься. Законодавство часто мінялось і всі ці зміни треба врахувати для захисту Ваших інтересів. Для суду Ваш позов треба забезпечити належними доказами, а тому для вирішення питання на Вашу користь від Вас мають бути затрати на послуги юриста, геодезистів та судовий збір. Виправляти мають держ.земресурси, як би їх не називали. Але Ви від їх до цього примусити не зможете.
0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 05.12.2015 07:00
Если ошибка в Карте, тогда её исправят по Вашему заявлению, на сайте есть форма. Но, бывает по два кадастровых номера на один участок или один кадастровый номер на два участка, тогда вопрос решается в суде.
0
фото
Off-line Голубев Денис
юрист
Киев
ответил 04.12.2015 12:54

Геокадастр вносит правки, заявка оформляется на месте (по месту расположения участка).Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?