Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Пожизненная инвалидность

13.11.2015 23:36
Имею ли право на пожизненную инвалидность, если состою на учете у невропатолога с рождения, а инвалидом являюсь больше 15 лет?
г. ХарьковОтветы юристов

0
фото
FIND
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 20.11.2015 17:25

Добрий день,

    Відповідно до Інструкції про встановлення груп інвалідності, затверджено Наказом Міністерством охорони здоров'я України 05.09.2011 № 561, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.11.2011 р., за № 1295/2033 (далі по тексту - "Інструкція") - що регулює механізм встановлення груп інвалідності.

  п.1.3. Відповідно до Положення про медико-соціальну експертизу, затверджено постановою КМУ від 03.12.2009 року №1317 (далі по тексту - "Положення"), медико-соціальна експертиза проводиться хворим, що досягли повноліття, інвалідам, потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання з метою виявлення ступеня обмеження життєдільності, причини, часу настання, групи інвалідності, а також компенсанторно-адаптаційних можливостей особи, реалізація яких сприяє медичній, психолого-педагогічній, професійній, трудовій, фіскультурно-спортивній, фізичній, соціальній та психологічній реабілітації.

п. 1.4. Медико-соціальна експертиза проводиться після повного медичного обстеження, здійснення необхідних досліджень, оцінювання соціальних потреб інваліда, визначення клініко-функціонального діагнозу, професійного, трудового прогнозу, одержання результатів відповідного лікування, реабілітації за наявності даних, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які  спричиняють обмеження життєдіяльності.

п. 2.2. Критерії життєдіяльності людини: здатності до самообслуговування, пересування, орієнтації, контролю своєї поведігки, спілкування, навчання, виконання трудової діяльності.

 Особі, що визнана інвалідом, залежно від ступеня розладу функцій органів і систем організму та обмеження її життєдіяльності встановлююється, І,ІІ або ІІІ група інвалідності. І група інвалідності поділяється на підгрупи А і Б залежно від сткпеня втрати здоров'я інваліда та обсягу потреби в постійному сторонього догляді, допомозі або нагляді.

2.4. Причини інвалідності встановлюються згідно пунктом 26 Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності, що міститься в Положені.

При підвищення груп інвалідності внаслідок загального захворювання,нещасного випадку на виробництві, професійного захворювання, поранення, контузії, каліцтва та іншого захворювання, у разі виникнення важчого загального захворювання причина інвалідності встановлюється на вибір хворого.

 Якшо однією з причин інвалідності є інвалідність з дитинства, МСЕК у висновку про огляд інваліда вказує дві причини інвалідності.

Перелік захворювання, дефектів, необоротних морфологічних станів, порушень функцій органів та систем організму, при яких група інвалідності всиановлюється без строку перегляду встановлений а розділі ІІІ Інструкції.

З повагою,З повагою, Пискун Л.М. тел. 066-075-03-90; 093-723-57-91. www.piskun.com.ua
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?