Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Вынужденный прогул и страховой стаж

09.11.2013 22:25
С мая 2004 года по март 2005 имело место незаконное увольнение с гос. службы. Судом восстановлен на работе, предприятие оплатило вынужденный прогул. Сегодня узнал, что отчислений в пенсионный фонд за указанный период времени не было. Гос. структура, где работал ликвидирована, министерство уже не раз переименовывалось. Что делать? Как восстановить страховой стаж. Спасибо!Ответы юристов

0
фото
Off-line Майстришин Світлана
юрист
Львов
ответил 10.11.2013 00:39

 Краще зверніться в суд!


0
фото
Off-line Майстришин Світлана
юрист
Львов
ответил 10.11.2013 00:39
ответ исправлен 10.11.2013 01:31

 Порядок визначення заробітної плати (доходу) для призначення пенсії у разі втрати документів про її нарахування та виплату

Постановою № 166 внесено зміни до постанови № 919 щодо порядку визначення заробітку для призначення пенсії у разі втрати первинних документів про її нарахування та виплату. Розглянемо, як бути за таких обставин (з урахуванням внесених змін).

За наявності підприємства, установи, організації, де працювала особа, або їх правонаступника заробітна плата визначається виходячи з розміру середньої заробітної плати за відповідною професією (посадою) на зазначеному підприємстві, в установі, організації, що склалася у кожному місяці роботи, за який втрачено документи про нарахування та виплату заробітної плати (доходу).

У разі якщо на підприємстві, в установі, організації або в їх правонаступника відсутні відповідні професії (посади), заробітна плата визначається виходячи з розміру середньої заробітної плати за аналогічною професією (посадою) на зазначеному підприємстві, в установі, організації або в їх правонаступника, що склалася у кожному місяці роботи, за який втрачено документи.

У разі повної втрати первинних документів про нарахування та виплату підприємствами, установами, організаціями заробітної плати (доходу) за відповідний період заробітна плата визначається за відповідною професією (посадою) на зазначеному підприємстві, в установі, організації за календарний рік, що передує року, з якого призначається пенсія.

Довідка про заробітну плату в таких випадках надається підприємством, установою, організацією, де працює (працювала) особа, або їх правонаступником.

Якщо підприємство ліквідовано:
У разі коли підприємство, установу, організацію ліквідовано, а документи до органу вищого рівня або до архівних установ не передано, заробітна плата для призначення пенсії визначається виходячи з мінімальної тарифної ставки (посадового окладу) за відповідною або аналогічною професією (посадою), передбаченою відповідною галузевою угодою, за календарний рік, що передує року, з якого призначається пенсія.
Видача довідок про мінімальну тарифну ставку (посадовий оклад) за відповідною або аналогічною професією (посадою)


Такі довідки видаються управліннями праці та соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, структурними підрозділами з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах рад.

При цьому колишнім працівникам банків, їх філій (структурних підрозділів) у разі, коли завершено процедуру ліквідації банку, а документи до органу вищого рівня або до архівних установ не передано, довідки про заробітну плату видаються за відповідний період Нацбанком України виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу) за відповідною або аналогічною посадою (професією) у філіях (структурних підрозділах) відповідного ліквідованого банку (за наявності таких даних).
Випадки, в яких при обчисленні заробітної плати особи може бути застосовано показник мінімальної заробітної плати, встановлений законодавством

За бажанням особи, якій призначається пенсія (в усіх вищезазначених випадках), коефіцієнт заробітної плати (доходу) за кожен місяць, за який втрачено первинні документи про нарахування та виплату їй заробітної плати (доходу), визначається виходячи з мінімальної заробітної плати за відповідний період.
Підтвердження втрати документів про нарахування заробітної плати


Відсутність на підприємстві, в установі, організації або в їх правонаступника документів про нарахування та виплату заробітної плати (доходу), а також час і причини, що призвели до втрати таких документів, підтверджуються довідкою роботодавця, правонаступника органу вищого рівня, Нацбанку України щодо ліквідованих банків або відповідної архівної установи.

Отже, зазначений механізм визначення заробітної плати застосовується:
для призначення пенсії;
у разі втрати первинних документів про нарахування та виплату підприємствами, установами, організаціями заробітної плати (доходу) у зв'язку зі стихійним лихом, аваріями, катастрофами або з інших не залежних від застрахованої особи обставин;
у разі якщо страховий стаж особи починаючи з 01.07.2000 р. становить менш як 60 місяців, тобто коли законодавством передбачено обов'язковість надання довідки про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 01.07.2000 р. незалежно від перерв;
для підтвердження заробітку, отриманого лише за основним місцем роботи;
за період страхового стажу до 01.01.98 р.
0
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 09.11.2013 23:45

оплатіть самі


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 09.11.2013 23:27

попробуйте подать в суд или оплатите самиС уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?