Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Надо оформлять опекунство или попечительство над ней? и куда обращаться по этому

03.09.2015 14:29
Мама инвалид 2 гр(пожизненно), надо переоформить лицевой счет на неприватизированую квартиру после смерти бабушки.Я внучка, переоформляю на себя, но надо мамина подпись что она не против, а она рассписаться не может.надо оформлять опекунство или попечительство над ней? и куда обращаться по этому вопросу?
г. Киев

Комментарии автора вопроса

03.09.2015 19:55      комментарий относится к Ведмидь Павел
Вона не може поставити підпис у зв'язку з хворобою, вона лежача паралізована. Тобто мені треба з ЖЕКУ вимагати людину, яка прийде до нас додому і засвідчить підпис(яким чином це засвідчить?). А хто повинен за неї розписатися, чи можу зробити це я?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 04.09.2015 07:34

Так. Можете ви, може інша людина. Це потрібно зробити в її присутності, а також в присутності наприклад когось із ЖЕКу. Посадова особа із жеку на відповідному документі повиння зробити напис наприклад такого змісту: ".. Я Іванов І.І., працюю в ......., засвідчую підпис Петрової Н.Н., вчинений замість Сидорової О.О. в порядку ч. 4 ст. 207 ЦК України. 04.09.2015 підпис Іванова".


0
фото
Off-line Ведмидь Павел
адвокат
Черкассы
ответил 03.09.2015 14:52

Доброго дня. Ви не зазначили чи є Ваша мама дієздатною. Якщо Ваша мама дієздатна, а поставити підпис не може у зв'язку з хворобою або фізичною вадою, то див. ч. 4 ст. 207 ЦК України: - "Якщо фізична особа у зв'язку з хворобою або фізичною вадою не може підписатися власноручно, за її доручення текст правочину у її присутності підписує інша особа...  Підпис іншої особи на тексті правочину, щодо якого не вимагається нотаріальне посвідчення, може бути засвідчений відповідною посадовою особою за місцем роботи, навчання, проживання або лікування особи, яка його вчиняє".

Таким чином замість вашої мами, у вищезгаданому порядку може розписатися інша особа.

Якщо ваша мама є недієздатною, то тоді лише шляхом оформлення опіки і за погодженням з органом опіки та піклування.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?