Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Повышение платы за аренду земли в 30 раз

17.07.2015 11:14
Правомочно ли требование налоговой повышение платы за аренду земли в 30 раз на основании ЗУ "Про запобігання фінансовоїкатастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" с 0.09% до 3% нормативної грошової оцінки. Письмо пришло неделю назад. Причем за землю я уже заплатил. У меня частный дом 10 приватизированные, 4 в аренде. За 4 сотки 3700 грн.!!!! мои действия? предлагают разорвать договор в случае чего. Артем, г. Николаев. Спасибо.



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 17.07.2015 13:22

Доброго дня! Якщо ви сплатили та сплачували розмір орендної плати відповідно до договору, тоді застосувати підвищення до вас 3% нормативної грошої оцінки можуть лише після внесення змін до договору оренди.

ст. 21 ЗУ "Про оренду землі" передбачає: Орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою згідно з договором оренди землі.

ст. 23 вищевказаного Закону передбачає, що орендна плата за земельні ділянки, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, переглядається за згодою сторін.

Тобто, загалом, вимога про сплату орендної плати на рівні не нижче 3 % від нормативної грошової оцінки відповідає нормам чинного законодавства (це встановлено у Податковому кодексі України).

Але початок відліку вашого обовязку зі сплати саме такого розміру податку починається з дати укладення відповідної додаткової угоди до існуючого договору оренди.

А укласти цю додаткову угоду ви можете або за обоюдною згодою, або ж якщо орендодавець звернеться до суду, і в судовому порядку змінить дане положення в договорі, приводячи його у відповідності до Податкового Кодексу.

Розірвати угоди, з причин що ви не сплачуєте суму, яка не передбачена Договором, з вами не можуть.

Але стягувати в судовому порядку, недоплату, на думку податкової та орендодавця, можуть.

І точно чого чекати, це позову по зміні пункту договору.





Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?