Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Відмова від земельної ділянки на користь фізичної особи.

16.07.2015 15:46

Доброго дня!

Хочу з вами порадитись. Питання полягає ось в чому, в особи є державний акт на право власності на земельну ділянку, вже багато часу вона проживає в Росії та хоче відмовитись від своєї земельної ділянки на користь своїх дітей.

Якщо керуватися ст 142 ЗК відмова може бути здійснена власником земельної ділянки лише на користь держави або територіальної громади за його заявою. ч.3 цієї статті не підходить бо особо є власником, а не землекористувачем.

Який є вихід із цієї ситуації та який порядок відмови від землі на користь дітей?

Буду дуже вдячна за допомогу.





Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 17.07.2015 09:52

Добрий день!

Сподіваюсь в вашому випадку мова не йде про ділянку с/г призначення?

Земельні відносини, окрім власне ст 142 ЗК, регулюються ще й ЦКУ. Прочитайте саме і ст 12 (частини 3 і 4) та ще й статтю 346 ЦКУ. Зверніть увагу, що реєстратор прав власності бере в данному випадку ділянку на облік.

А тепер відкрийте ЦПК України, а саме статті 269-273, і ви побачите, що внаслідок відмови земля переходить ТІЛЬКИ у власність комунальну.

Вирішенням вашої проблеми є тільки договір дарування.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 16.07.2015 18:41

У Вашому випадку мова може йти не про відмову, а про дарування!


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 16.07.2015 16:40

Ви все вірно зазначили, відмовитись на користь фізичної особи неможливо. Тому потрібно нотаріально укладати договір дарування.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Территория закона
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?