Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Існуюче фермерське господарство-ставок в оренду

15.07.2015 15:57
Добрий день.
Чи може існуюче фермерське господарство взяти в оренду ставок для риборозведення без процедури проведення торгів? Спецводокористування - не підходить. По 6-зем.-Землі водного фонду, склад угідь-землі під ставками. Належить до ненаданих земель.
Дякую.

Комментарии автора вопроса

16.07.2015 20:18      комментарий относится к Никитенко Ростислав
Не все відскановано. Підготую і завтра відішлю. Дякую.

16.07.2015 17:39      комментарий относится к Никитенко Ростислав
Вода без землі не дається) Там взагалі як мінімум для повного доступу для водокористування потрібно найменше три договору оренди)))) Дякую. Скоріш навпаки простіше спочатку взяти землю а потім воду для доступу та роботи... Є одна в мене думка... якщо цікаво скиньте свій ел. адресу щоб вислати кадастровий план...можливо щось придумаємо.. А взяти водне плесо без земельної ділянки під ним- це неможливо...нажаль. Якщо я помиляюсь то поправте))))

16.07.2015 14:50      комментарий относится к Никитенко Ростислав
1. земля під ставком належить до ненаданих земель сільської ради... тобто держрезерв за межами населеного пункту. На даний момент розпорядник ОДА. 2.листи писали і отримали відповідь від голови сільради про те що сільрада незаперечує проти надання земельної ділянки під водним обєктом в оренду. 3. На руках є паспорт водного обєкта(незавірений), науково-біологічне обгрунтування, всі установчі документи на ФГ. запроси і заяви робила одна кантора згідно заключених договорів про виконані роботи... ще є лист від департаменту екології про який я раніше писав... ще є кадастровий план та довідка 6-зем (стара дата). Написали клопотання голові ОДА про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки під водним обєктом (ставок), приложили всі необхідні документи,які готувала таж сама контора. В результаті отримали вищевказаний лист від департаменту екології про неможливість проведення торгів т.к. "На сьогоднішній день питання надання земельних ділянок під водними обєктами шляхом проведення земельних торгів не врегульовано". Тепер після непоганих фінансових витрат ми вирішили самі (своїми ручками) врегулювати дане питання. Сьогодні був у РДА у своєму районі у юриста і спробував обгрунтувати питання обходу торгів...т.як ми фермерське господарство і склався на відповідні статті ЗУ. Але юристи трактують все по своєму і схиляють до проведення торгів... така в них рекомендація з області. Ми готові пройти торги але ж знову випливають фінансові витрати на підготовку документації, яку ми по суті вже робили. Ростислав, гарні відгуки ми вам гарантуємо)))) ДЯКУЮ.

16.07.2015 12:37      комментарий относится к Никитенко Ростислав
Ростислав, ми подавали вже документацію на торги і отримали лист від департаменту екології та природ ресурсів датований 16.04.15р. де нам вказали - цитую: "На сьогоднішній день питання надання земельних ділянок під водними обєктами шляхом проведення земельних торгів не врегульовано")))) Питання до Вас як до спеца... Нам можна відновити якось із архіву всю документацію що подавалась на проведення торгів, щоб не готувати знову все по новій? може написати їм листа де вказати що ми вже зверталися отримали таку відповідь а зараз знову хочемо щоб наш лист розглянули і прийняли до уваги, але не готувати повторно всі документи? Фермерське господарство до цього ставка не має привязки і частин власників... ставок знаходиться в одному селі, а фг зареєстровано в іншому місці...тут ще питання...Дуже прошу дайте відповідь т.к. ніхто не може нормально дати пояснення... ЩЕРАЗ ДУЖЕ ДЯКУЮ,

16.07.2015 12:06      комментарий относится к Никитенко Ростислав
Добрий день.
А як же част. 4 ст. 59 ЗКУ та ЗКУ ст.134 частина 2,3...? та ЗУ про фермерське господарство п.7,8? Його все це можна поєднати? Чи можливо доказати що існуюче ФГ не попадає під торги?
Дуже дякую.Ответы юристов

0
фото
Off-line Никитенко Ростислав
юрист
ответил 16.07.2015 15:12

А причем здесь земля под прудом!

Вы хотите сам пруд для рыброзвода, правильно?

если так то Вам нужно обращатся не насчет земли, а насчет самого пруда, что бы провели торги насчет аренды или что там интересует!

документацию которую будут требовать от заинтересованных лиц готовить сама ОДА(структура под чиим ведомством находится имущество)!

не видя Ваших запросов и ответов тяжело говорить!

обращайтесь!


0
фото
Off-line Никитенко Ростислав
юрист
ответил 16.07.2015 13:07

Хорошо!

попорядку, 1) кому пренадлежит(жат) ставки или на чьем балансе они числиться!?

2) Письменное заявление голове сель совета о том что Вы как физ или юр лицо хотите взять ставок в поенту(или как Вы там хотите), для рыброзведения, писали!?

3)что у Вас уже есть на руках?(что Вы делал и куда Вы обращались, кто Вам помогал оформлять запросы,заявления, обращения)!


0
фото
Off-line Никитенко Ростислав
юрист
ответил 16.07.2015 12:12

Взависимости от формы собственности и частей собственников!

но маловероятно! Указано что могут передавать, но саму процедуру передачи не указывают!

Обращайтесь!


0
фото
Off-line Никитенко Ростислав
юрист
ответил 15.07.2015 19:35
Только торги! Помогу с оформлением под Вас! Интересует обращайтесь!

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?