Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Скасування держ акту на землю

15.07.2015 09:25
шановні юристи,чи можна скасувати держ акт за наступних умов. минулого року ми з чоловіком розвелися.цього року в травні рішенням суду будинок,який був в нашій спільній власності поділено. нам виділено частки. на свою частку 53/100 я вже зареєструвала право власності. але справа в тому,що згідно держ акту на землю 2007 року-земля під будинком повністю належить моєму чоловіку.скажіть,будь ласка,чи можу я зараз оскаржувати цей держ акт,оскільки на ньому моя власність?
якщо можу-то з яких підстав?
наперед Вам дякую

Комментарии автора вопроса

15.07.2015 10:14      комментарий относится к Перчун Екатерина
дякую Вам!

15.07.2015 10:03      комментарий относится к Перчун Екатерина
а яким чином тоді,як держ акт не скасосувати?з чим позиватись мені до чоловіка на Ваш погляд?

15.07.2015 09:57      комментарий относится к Перчун Екатерина
то на сьогодні земельне питання яким чином вирішувати?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 15.07.2015 10:15

Будь ласка, бажаю успіху.


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 15.07.2015 10:10

Я вказала на статтю, на яку Ви можете посилатись у Ваших вимогах. У зв`язку з тим, що Ви отримали право на частину будинку, до Вас в силу закону перейшло право на частину земельної ділянки.


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 15.07.2015 10:01

Якщо щодо цього питання між Вами та колишнім чоловіком не має згоди, то тільки в судовому порядку.


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 15.07.2015 09:41

Ні, звичайно, оскаржувати держ.акт з тієї причини, що на земельній ділянці Ваша власність, Ви не можете, це не підстава. І взагалі, оскаржується не документ (в цьому випадку державний акт), а право (наприклад, якщо земельна ділянка була отрима у власність неправомірно, з порушеннями норм закону). Я вважаю, що Вам підчас розділу будинку потрібно було підіймати питання щодо земельної ділянки. Відповідно до ст.120 Земельного кодексу України,  до особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщені на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?