Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Крик душі !!!

29.06.2015 23:23
29.04.2015р мою маму побив сусід. Сталося це на вигоні з нашої вулиці, коли виганяли корову в череду. Коли його корова проходила повз сітку нашого городу мама її відігнала, після чого почалась словесна перепалка, яку почав кривдник. Після чого, дочекавшись, коли відженуть череду, він перейшов маму дорогою і наніс удар рукою по лицю. Вона впала на землю і він наніс палицею удари по тілу в різні місця. При цій події свідки були , але свідчення давати не хочуть, так як бояться що він буде їм мстити. Ми написали заяву в міліцію. Отримала направлення на судмедекспертизу.
З того дня ведеться розслідування і ніякого результату немає. Кривдник своєї вини не визнає і все заперечує що він не бив. Але є зняті побої , вилучена палка слідчим, але прокурор не підписує підозру так як не достатньо доказів і відсутні свідки.
Я звернувся до начальника міліції, щоб він проконтролював справу, але він сказав, що слідчий свою роботу зробив правильно, а прокуратура підписувати не хоче і можете скаржитись кому хочете. Тоді я написав скаргу на слідчого в прокуратуру . Мені прийшла відповідь, що справа була закрита на підставі п.2ч.1 ст 284 КПК . І постанова на скасування про закриття кримінального провадження скасована і подані письмові вказівки. Слідчий цю вказівку виконав так: приїхавши в село зібрав свідчення явно не на користь нам, а на користь кривдника що моя мама в поганих відносинах с сусідами і що мій батько випиває і часто скандалить, хоча ці свідчення ніякого відношення до справи побиття не мають. Але якщо я правильно розумію слідчий не може довести справу до суду то він шукає як її закрити.
Далі я впевнений, що після цього прокурор не підпише підозру точно і справу закриють. Далі я можу оскаржити це в суді і ймовірно що її відправлять на дорозслідування цьому продажному і корумпованому слідчому який нічого довести не зможе. Тому ШАНОВНІ ПРАВОВІ ЗАХИСТНИКИ радьте що можна зробити кому писати що написати ,скарги , клопотання на обласне управління прокуратури і міліції або краще виходити на вулицю з палкою і бити людей без свідків все одно нічого не докажуть як показує практика ґвалтуй ,кради свідків не має – немає справи так я розумію у нашій правовій державі з корумпованою міліцією і прокуратурою довести не можливо. Тому залишається вчинити самосуд і помститись але тоді навіщо цих дармоїдів і за що їм платять зарплату. Найняти адвоката - можна але з зарплатою вчителя і пенсіонерки навряд чи.

г. Дунаэвцы

Комментарии автора вопроса

30.06.2015 23:23
Дякую що відповіли!!! Просто ця людина побила мою маму ні за що, при розмові з ним він глозує і нахабно каже що ти нічого не докажеш давай свідків і побив за те що колись при суперечці вона йому кляла і вдарила корову палкою і все. Тому мене обурює все це беззаконня і те що він не буде покараний!!! Тілесні ушкодження кваліфіковані як легкі.Чи можливо потребувати у слідчого копію справи або хочаб судмедекспертизи, яким чином це можливо зробити, і що можна зробити щоб поміняли слідчого?Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 05.07.2015 10:12

Ознакомтесь с делом, подав ХОДАТАЙСТВО следователю.

Подавайте ЖАЛОБЫ: в ГПУ, МВД Украины и подавайте ЗАЯВЛЕНИЕ следственному судье об отвде следователя.

Нужна помощь в подготовее документов, обращайтесь.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 30.06.2015 23:27

Ваша мама как потерпевшая может ознакамливаться с материалами уголовного производства, а бездействующему следователю можно сделать отвод.


0
фото
Off-line Юрист Максим
юрист
Киев
ответил 29.06.2015 23:46
ответ исправлен 29.06.2015 23:48
Вашій мамі необхідно звернутись до органів внутрішніх справ України із заявою про вчинення кримінального правопорушення. У разі бездіяльності міліції необхідно звернутись до органів прокуратури.
0
фото
Off-line Сергеев Артем
юрист
Харьков
ответил 29.06.2015 23:45
В Вашей ситуации искать правды в правовом поле - удовольствие дорогое. Только искать свидетелей которые подтвердят Вашу правоту. Написание жалоб, (хоть министру МВД) не решат ситуацию. Хотя жалобы обязательно нужно написать во все инстанции. Могу помочь. Что сказано в заключении судмедэксперта.
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 29.06.2015 23:32

Пишите жалобы следственному судье, в прокуратуру, вплоть до Генеральной прокуратуры Украины и в органы МВД вплоть до МВД Украины.

Добиться всего можно и в правовом поле, а брать палку и бить людей - не выход.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?