Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Будь ласка допоможіть, порадьте що мені робити..

09.06.2015 23:21
Ира

При вступі у ВНЗ, на контракт, був укладений договір на 4 роки про надання освітніх послуг. У пункті 4. 1. договору чітко вказано "Розмір плати встановлюється за весь період надання освітніх послуг і не може змінюватись", пункт 4.2. "Загальна вартість освітньої послуги складає 8000*4=32000 грн.". Нам сказали, що на підставі рівня інфляції потрібно доплатити за навчання за другий семестр і з наступного року плата збільшується. Видали нам додаткові угоди, сказали заповните, що знаєте, підпишете, сумму і дату ми поставимо самі. Що робити? Доплачувати, не доплачувати? я вважаю, що це не законно і не потрібно підписувати цю додаткову угоду ..допоможіть..дякую

може щось не зрозуміло....
тут Вам буде краще роз’яснено..http://4vlada.com/rivne/43333 


г. Ровно
Файл photo_2015-05-26_17-11-50.jpg
Файл vbKzFPPwEmQ.jpgДоступные специалисты в области договорного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 10.06.2015 11:21

Доброго дня!

Погоджуючь з думкою колеги, автоматичне збільшення суми оплати за навчання ваш договір не передбачає, в тому числі і на підставі інфляції. Тому вам і пропонують підписати додаткову угоду, за якою ви добровільно погоджуєтесь збільшити суму оплати за навчання.

Варіантів вирішення питання декілька, я б рекомендував поступити наступним чином:

- на пропозицію укласти додаткову угоду на збільшення суми оплати, напишіть письмову відмову від укладення цієї додаткової угоди, на імя ректора, письмову відмову надайте чере зканцелярію, з відміткою про вручення. Почекайте результат. 

Якщо будуть і далі наполягати та тиснути, пишіть тоді вже скаргу до Міносвіти.

Якщо ж одразу напишите скаргу до Мінсовіти, навчальний заклад зможе сказати, що це була пропозиція укласти угода, вам не примушували до неї.

Тому найкращий варіант спочатку письмово відмовитись від укладання угоди, зазначити обовязковість виконання нинішнього договору сторонами тощо. Чим більше буде таких заяв від студентів до ректора, тим більше у вас шансу на позитивний результат.


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 10.06.2015 00:07

платить нужно согласно договора и если в договоре не предусмотрена индексация и учитывание инфляции значит требование не законно. если не согласны с текстом доп соглашения не подписывайте его и ни в коем случае не подписывайте просто бланки, могут вписать любую сумму и оспаривать нужно будет уже в суде. можете написать жалобу   в министерство образования.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?