Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

не має печатки

20.11.2012 20:22
Добрий вечір!
Склалася така ситуація, що в суд були відправлені документи завірені лише підписом директора, але не завірили печаткою.Як бути?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Штойка Дмитрий
адвокат
Днепропетровск
ответил 21.11.2012 10:21

Якщо провадження у справі ще не відкрито, то радив би вам надіслати додатково тіж самі документи завірені печаткою з клопотання про приєднання до матеріалів справи. Якщо ж провадження відкрито ви можете предїявити належним чином підписані і завірені документи безпосередньо у судовому засіданні.


0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 20.11.2012 23:01

Если Вы имеете ввиду копии документов, которые Вы предоставили в подтверждение своих требований (возражений), то на судебном заседании предъявите суду для обозрения оригиналы этих документов и суд заверит их самостоятельно...


0
фото
Off-line Александр Куликов
юрист
ответил 20.11.2012 22:26

 Відповідно до положень ЦПК, ГПК України печаткою повинен завірятися документ, що свідчить про повноваження предстаника, зокрема довіреність. Всі інші документи можуть засвідчуватись підписом посадової особи підприємства, або його представником. Чи були якись наслідки та реакція з боку суду?


0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 20.11.2012 22:02

Процесуальні кодекси України (ЦПК - ст.119, ч.3; ГПК - ст.54, ч.перша; КАС - ст.106, ч.4) передбачають підпис позовної заяви  уповноваженою особою позивача або його представником і не передбачають застосування (прикладення) печатки. Крім того, кодексами передбачені виключні підстави для залишення без руху або повернення позовної заяви - відсутність печатки серед цих підстав також не передбачена. Отже, позовна заява без печатки має бути прийнята судом до провадження. 


0
фото
Off-line Цаплин Александр
адвокат
Днепропетровск
ответил 20.11.2012 20:53

Доброго дня. Я би порадив Вам завірені належним чином копії надіслати з клопотанням про надання додаткових доказів.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?