Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Как привлечь к ответственности мошенника?

23.05.2015 13:49
Я потерпілий у кримінальному провадженні, № … відкритому 27.12.2014р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.ст.190 ч.1 КК України.
Так 27.09.2014р. засновник ТОВ «Х», перебуваючи в приміщенні мого домоволодіння, вдаючи з себе керівника підприємства по виготовленню високоякісної віконної продукції, надавши мені договір та квитанцію (без номеру) Z тыс. грн., з мокрими печатками (підписи в яких, як потім з’ясувалось не належать вказаному в договорі директору, а в квитанції головному бухгалтеру), шляхом обману та зловживання довірою, протиправно заволодів належними мені грошима в сумі Z тыс. доларів США, чим спричинив мені значну матеріальну шкоду.
29.04.2015р. засновник ТОВ «Х нарешті виготовив вікна. Але мені ( через навмисну бездіяльність слідчого і прокуратури ) довелося піти на вимоги засновника ТОВ «Х» і перед монтажем вікон ( які були запаковані плівкою,що не давало змоги їх перевірити ) спочатку підписати Акти приймання-передачі, та заплатити 20% залишка суми.
Після того як вікна було змонтовано, Засновник ТОВ «Х» сказав, що вікнам потрібно добу постояти і їх не можна відкривати. Він пообіцяв мені гарантію сім років, як це було вказано у договорі і попросив підписати Акти виконаних робіт, вказавши , що до монтажу вікон я ніяких претензій не маю…
Засновник ТОВ «Х» в моїй присутності знову виписав мені квитанцію( без номеру) і підписався за головного бухгалтера. Я зробив йому зауваження, що це не його підпис і тоді він нижче розписався своїм підписом. Але на мої вимоги надати фірмового листа з підписом керівника ТОВ «Х» про отримання залишку грошей за віконну продукцію - відмовився.
Але через добу вікна вже не відчинялись і виявились другі недоліки.
Мною були направлені кур'єром листи з вимогою усунути зауваження на домашню адресу засновника ТОВ «Х», та на адресу вказану в договорі керівника ТОВ «Х».
Засновник ТОВ «Х» по телефону відмовився усувати недоліки, відмовився отримувати листа. По вказаній в договорі адресі фірми « ТОВ» Х і керівника не має і лист мені повернули…
Питання:
1) Чи можу я подати клопотання( чи щось інше ?) до слідчого де вказати, що підпис який поставив Засновник ТОВ «Х» за головного бухгалтера не його і викликає у мене великий сумнів, що до його законності ( це ж підроблення документів, передбачене ст. 358,).
2) По вказаній в договорі адресі фірми « ТОВ» Х і керівника не має, на вказані телефони ніхто не відповідає, що позбавляє мене змоги надіслати мої зауваження в письмовій формі, як це передбачено законодавством України « Про захист прав споживачів» і договором №…, а отже я не можу звернутися до суду. Тобто Засновник ТОВ «Х» знову здійснив правопорушення, передбаченого ст.ст.190 ч.1 КК України ?
Чи можу я подати клопотання( чи щось інше ?) до слідчого де вказати, що відносно мене було вчинено правопорушення, передбаченого ст.ст.190 ч.1 КК України ?
3) Засновник ТОВ «Х» установив віконну продукцію ТОВ «Х», неякісну і відмовляється усувати зауваження, а по вказаній в договорі адресі фірми « ТОВ» Х і керівника не має. Отже матеріальні збитки мені не відшкодовано ?
В фінансових документах і договорах стоять сумнівні підписи, а за ТОВ «Х» багато боргів( судячи по судовим вирокам) . а всім цим керує одна людина Засновник ТОВ «Х.
Чи можу я подати клопотання( чи щось інше ?) до слідчого чи прокуратури з проханням провести розслідування та допит : Засновника ТОВ «Х», керівника ТОВ «Х», та головного бухгалтера, (в існуванні яких я дуже сумніваюсь), бо до сьогоднішнього дня цього не зроблено і засновнику ТОВ «Х» ще досі не надали статусу підозрюваного або обвинуваченого ?

Дякую за детальну відповідь. З повагою, Сергій.

г. ДнепропетровскВозможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 24.05.2015 08:03

Вам нужно подать ХОДАТАЙСТВО о проведении следственных действий, судебных экспертиз и ИСК в деле о причинении Вам имущественного и морального ущерба.

А на бездействие следователя, нужно подавать ЖАЛОБЫ в прокуратуру, руководству МВД Украины и следственному судье в суд.

Нужна помощь в подготовке указанных документов, обращайтесь.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Гражевский Виктор
адвокат
Киев
ответил 24.05.2015 06:02

Ви можете направити ваші зауваження на відому вам (зазначену в договорі) адресу, це буде рахуватися належним виконанням вами вимог закону як споживача. В подальшому позов до суду в межах Закону "Про захист прав споживчів" і в процесі розгляду справи зясуєте всі необхідні обставини щодо виробника вікон. Кримінальне провадження не має перспективи,оскільки ваші відносини юридично оформлені договором і робота по ньому в певному обсязі виконана.Все інше в цивільно-правовому позові. "С уважением, В.Гражевский"
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?