Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Земельне запитання!

21.05.2015 22:52
Доброго дня! У мене житловий будинок та земельна ділянка біля будинку розміром 10 соток яку давно приватизувала моя бабуся, а я отримав у спадок. Крім цього біля будинку 17 соток не приватизованого городу, яким користуюсь я, а раніше користувались мої предки бл. 100 років . Намагаюсь з своєю сімєю уже априблизно 8 років приватизувати дану земельну діл. ,частину під будівництво житл. буд., частину під сад або ведення селянськ. господарства та все марно, міська рада або не реагує на звернення або пояснює що немає детального плану забудови (немає вулиць в ген. плані міста). Дізнався що на городі на якому саджу картоплю та вирощую фруктовий сад, міська рада видала рішення , а згодом зем. рес. акт на право власності на землю(в 2010) чужій мені людині. Звернувшись в зем. рес. з письмовим зверненням -" НА якій підставі у мене була вилучена зем. діл.?(розм. 5 соток)"- отримав відповідь , " На підставі акту про користування зем. ділянки!"- копію долучили. В акті надруковано що нібито я добровільно відмовляюсь від користування зем. ділянкою і не перешкоджатиму у веденні будівництва і стоїть нібито мій підпис.(фальшивий підпис). Вчора приїзджав власник зем. ділянки в супроводі з міліцією -позначив межі і сказав що через тиждень буде розпочинати будівництво. Шкода мого саду:( Я уже неодноразово звертався в міліцію ,прокуратуру в міську раду- все марно! З юристом радився- сказав що буде дорого судитися і нема гарантії що я відсуджу. От і не знаю як мені поступати, Прошу порадити!
г. ЛьвовОтветы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 22.05.2015 07:48
Судитись це дійсно дорого. І гарантій дійсно ніяких з нашими судами. Але тільки судом вирішуються і земельні спори і бездіяльність міліції. Міліція мала порушити кримінальну справу по факту підробки Вашого підпису, провести експертизу. Слідчий має повноваження обмежити користування майном на час слідства.
0
фото
Off-line Воропаев Александр
юрист
Энергодар
ответил 22.05.2015 01:11
Доброго дня, ситуація дуже складна та потребує детального вивчення ваших документів, тому раджу найняти адвоката або юриста, який би Вам допоміг вирішити вашу ситуацію в цілому, а також представляв би Ваші інтереси в суді і інших органах влади. У звязку з тим, що земельні спори в Україні вирішуються дуже довго це потребує багато часу та зусиль.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?