Юридическая консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристовУкраина

Начислили за два месяца 37 грн по уходу за инвалидом

19.05.2015 19:40

Моя мать является инвалидом 1-й группы, в рез-те ампутации обоих конечностей диабетический синдром, я оформила пособие по уходу, но собес за два месяца начислил 37 грн, объяснив что мне идет стаж. Я не работаю, но трудоспособна, имею несовершеннолетнего ребенка, разведена. Подскажите как изменить ситуацию в лучшую сторону так как этих денег не хватит даже на бинты.


г. Васильевка

Комментарии автора вопроса

22.05.2015 23:29
просто от всей души Вам большое спасибо!

Пополнить счет


Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 20.05.2015 19:46

Доброго дня! Нажаль, сума яку вам нарахували по догляду є правомірною, розмір щомісячної компенсації без урахування індексації становить 4,80 грн, з індексацією як раз виходить та сума, що ви отримали.

Так передбачено чинним законодавством, саме в розрізі догляду за інвалідом за захворюванням вашої мами. Так, наприклад, за дітьми-інвалідами чи психічно хворими розмір вище, значно вище.

Але в той же час, дійсно період догляду зараховується вам до страхового стажу.

Порадити тут можна вам лише одне: оформити допомогу як малоззабезпечина родина, в тому ж УПСЗ. До родини буде входити ваша мама, ви та дитина. А до ваших доходів відповідно пенсія мами, ваша компенсація, і ймовірно що за доходами вам вийде допомога від держави.Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com


Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Семейный адвокат
Семейный адвокатКатегории вопросовWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены