Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Недвижимость

16.05.2015 12:34

Чи можемо ми з чоловіком приватизувати 2 будинки з ділянками по 0,25 кожна, одну на чоловіка, іншу на мене? шлюб зареєстрований, нерухомості у власності немає. Дякую!


г. Винница



Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 16.05.2015 14:45
Можете. Право на приватизацію є індивідуальним, а не спільним сімейним. Однак у місті під житлову забудову до 0,1 га, іншу землю - під город. 0,25 га - у сільській місцевості.
0
фото
Off-line Голубев Денис
юрист
Киев
ответил 16.05.2015 13:30

Можете купить, каждый отдельно. Приватизация земли от этого не зависит.


0
фото
Off-line Гражевский Виктор
адвокат
Киев
ответил 16.05.2015 12:55

ПРватизувати можна тільки квартиру у багатоквартирному будинку(гуртожитку), порядок встановлений відповідним законом "Про приватизацію державного житлового фонду" ст.2  закону.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Свобода закона
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?