Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Зробили не правельне УЗД

13.05.2015 14:20
Звернулася до гінеколога з болями в низу живота, лікар направела на УЗД і в ході провірки поставела діагноз" кіста правого яйника з крововиливом, апоплексія правого яйника?" і порадила лікування, а коли я запитала чи не потрібно мені в стаціонар лікар запевнив, що ні. Це лікар гінеколог-узедіст. І сам гінеколог при огляді на кріслі теж сказала ,
що нічого страшного, порадила вколоти ДИКЛОФЕНАК. Болі перестали, і через 5 днів зробила повторне УЗД у іншого лікаря та порадила їхати в лікарню. При огляді у лікарні виявили "ускладнена кістома лівого яйника і його апоплексія" срочне оперативне втручання!!! мене прооперували. Як мені поступити, адже і перше УЗД і лікар гінеколог помилилися?
г. Золочев

Комментарии автора вопроса

13.05.2015 15:37      комментарий относится к Ткачук Валерія
Дякую за пораду

13.05.2015 15:27      комментарий относится к Ткачук Валерія
Лікар, що мене оперував так мені і сказав, що все ,що треба буде для суду, архів лікарні надасть. Але я не хочу судитися, просто відшкодування. Що мені казати лікареві тому, що мене оглядав і тому, що робив УЗД? Дякую

13.05.2015 15:18      комментарий относится к Ткачук Валерія
є заключення УЗД і рекомендації лікаря, що приймати але не в карточці а на листочку,бо приватна клініка та справа в тому що саме УЗД залишилося в лікарні де мене оперували і невіддали йогу тому, що я поступила ,цитую лікаря , що оперував " з ройону в область без направлення( так як мені його не давали, бо казали немає потреби)і УЗД проведене не правельно і тому це УЗД залишається в архіві"

13.05.2015 14:20
прошу порадиОтветы юристов

0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 13.05.2015 15:41

В нас передбачено дякувати так : залишати вдячний відгук "кнопочка" :) Одужуйте!


0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 13.05.2015 15:36

В порядку досудового врегулювання Ви можете направити в клініку(ви писали приватна) письмове звернення, де опишите ситуацію нормальною діловою мовою, та запропонуєте їм відшкодувати Вам збитки. До збітків віднесете: витрати на оперативне втручання, післяоперативне відновлення організум - лікування, втрату працездатності за весь період, включаючи післяопераційну реабілітацію. Витрати на ліки, транспорт...Тобто ви повинні аргументувати свої вимоги. Докласти копії всіх документів (довідок з лікарні, чеки на придбання ліків тощо). Таку вимогу направте їм поштою, рекомендованим листом з повідомлення про вручення і чекайте відповідь. Якщо в установлений ЗУ "Про звернення громадян" строк клініка не відреагує на Ваше звернення, тоді можна звернутись до суду, а може й прокуратуру.


0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 13.05.2015 15:23

Якщо справа дійде до суду, то всі документи з "архівів" можна буде витребувати в судовому порядку. Звертайтесь до юриста. Він повинен проаналізувати всі документи і виробити стратегію захисту Ваших інтересів.


0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 13.05.2015 15:06
ответ исправлен 13.05.2015 15:13

 "Як мені поступити, адже і перше УЗД і лікар гінеколог помилилися?"

Все залежить від того, яку Ви ставите перед собою мету. Справа у тому, що лікарі помиляються відтоді, відколи існує сама медицина. А на законодавчому рівні відповідальності за "медичну помилку" або "помилку лікаря" не закріплено, як і самі поняття.

То чого Ви бажаєте досягти? Відшкодуваня? Але Ви самі пишете "лікар сказала", "лікар запевнив"... Слова не можуть бути доказами в суді. Потрібно, аби рекомендації лікаря  були записані в історіі хвороби (лікарняній картці). Тоді, принаймі, можна буде говорити про моральну шкоду, халатність, недбальство. Але такі дії лікарів дуже складно доводити в судовому порядку. Безперечно, при такому діагнозі потрібно було негайне оперативне втручання, оскільки могла розвинутись внутрішня кровотеча. Судово-медичні експерти могли б дати свій висновок для суду. Але, поки вина лікарів не буде доказана в суді, ви будете платити за все - позов, експертиза...Вам знадобиться звернутись до юриста очно, а не онлайн. Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?