Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Договір про інвестування коштів та договір про співпрацю

06.05.2015 11:14
Доброго дня! У мене актуальне питання, але перед цим, коротко розповім про деталі.
Ми з колегою плануємо запускати старт ап бізнес звязаний з Фаст-фуд продукцією. Так як цей продукт і його подача носить сезоний характер (тільки літній період), виникла ідея зробити його (Фаст-фуд бізнес) всесезонним. Для цього нам потрібно почати співпрацювати з з якоюсь із мереж харчування (приклад: Портер паб, бісто Дрова, Печена картопелька і т.д), щоб виставити свої точки продажу у них в закладі (і зробити бізнес всесезонним). Є два варіанти, які ми плануємо:
1. Заключити договір про співпрацю, за яким ми ділимось прибутком з мережею (30% від чистого прибутку), а вони в свою чергу, надають нам приміщення і вихід на електро носії (для обладнання).
2. Заключити договір на співпрацю та договір інвестування коштів в наш проект, за яким ми ділимось прибутком з мережею (60% від чистого прибутку), а вони в свою чергу, надають нам приміщення, вихід на електро носії та кошти для запуску наших точок у всіх їхніх мережах. Одна точка приблизно приносить чистого прибутку в місяць 20-25 тис. грн. 15 точок - 300-375 тис. грн. в місяць.
Моє питання:
1. Потрібно виступати як фізична, чи юридична особа з нашої сторони, щоб заключити договори?
2. Який зразок договору на співпрацю і договору на інвестування подавати власникам мереж (якщо є стандартні) і де їх знайти?
3. Яким чином можна підстрахувати себе, аби уникнути ситуації (Ситуація(приклад):ми запустили точки в закладах однієї з мереж Києва, провели маркетингову і рекламну кампанії, фактично все наладили, але після терміну 1-3 місяці після запуску, власник мережі розриває з нами договір і перестає з нами прицювати --> наша їдея і робота була вкрадена і реалізовується закладами без нашої вигоди.)
г. Киев

Комментарии автора вопроса

06.05.2015 18:37      комментарий относится к Перчун Екатерина
Нівякому разі не подумав, що Ви продаєте документи через сайт. Ви юрист, який надав мені загальну інформацію по актуальному для мене питанню, а не торговий агент). У будь якому разі, дякую за інфо.

06.05.2015 11:43      комментарий относится к Ярмолович Алексей
Дякую Олексію за відповідь.

06.05.2015 11:42      комментарий относится к Перчун Екатерина
Катерино, дякую за відповідь! Скажіть, будь ласка, де я можу придбати у Вас на сайті данні договори і які з них точніше задовольнять мої потреби?Ответы юристов

0
фото
Off-line Щербак Руслан
юридическая компания
Киев
ответил 08.05.2015 15:45

Стосовно Ваших питань:

1. Дане питання є питанням вибору організаційно-правової форми господарювання. Залежить від багатьох факторів, деякі з них: кількість партнерів по бізнесу, вклад кожного із них і його форма, хто буде Вашим клієнтом і контрагентом, які організаційно-правові форми в Ваших партнерів (Портер паб, бісто Дрова, Печена картопелька). Важливим питанням в цьому контексті є також вибір системи оподаткування - щоб знову ж таки Вашим партнерам було "зручно" з Вами працювати, а в деяких випадках і взагалі можливо. Укласти договір може як юридична так і фізична особа, оскільки вони є самостійними учасниками відносин.

2. Вам дійсно не підійде стандартний договір. У Вас взагалі може бути або один складний і змішаний договір, або, швидше за все буде потрібно не один, а декілька договорів із різними предметами регулювання.

3. Якщо йде мова про договірне регулювання відносин, то якраз договір і є тим інструментом, за допомогою якого Ви спочатку "на бумазі", а потім якщо буде потрібно і в суді зможете захистити свої комерційні інтереси. Для того, щоб частково "захистити" Вашу ідею можливо розглянути питання про використання Вами певних об'єктів інтелектуальної власності при стартапі проекту, скажімо Вашу назву (комерційне найменування), торгову марку і т. д.

Насправді договір - дуже ефективний і "гнучкий" інструмент, задопомогою якою можно врегулювати відносини як тільки Ви того хочете (з урахуванням обовязкових умов, передбачених законом).

Вам моя рекомендація - запуск Вашого проекту дійсно потребує залучення юриста. Буде повністю вивчений проект, підібрана організаційно-правова форма, система оподаткування, розроблені необхідні договори для врегулювання відносин як між партнерами так і з контрагентами, і Ви отримаєте виключні відповіді на всі питання і будете спокійними.

Якщо потрібна допомога - пропоную зустріч, де більш детально зможу Вам розповісти про всі ньюанси. 


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 06.05.2015 14:00

Ви мене не так зрозуміли, я не продаю документи через цей сайт. Зрозумійте, не можливо просто придбати (або скачати безкоштовно) шаблон договору "який точніше задовольнить Ваші потреби". Під кожну окрему ситуацію складається індивідуальний проект. Майте ще на увазі, що Ваші партнери 100% захочуть включити (чи змінити) якісь умови в цей договір. 


0
фото
Off-line Перчун Екатерина
ответил 06.05.2015 11:32

Порада, яку Ви хочете отримати, дуже виступає за межі безкоштовної консультації. Взагалі-то, такий вид консультацій називається дью діліженс і є досить дорогим. А так, коротко:

1. Або як фізична особа-підприємець, або як юридична особа.

2. Зразка договору стандартного не існує, можете пошукати в інтернеті, на цьому сайті є проекти (платні).

3. Яким чином підстрахуватися - передбачити все в договорі (порядок розірвання договору, захист прав інтелектуальної власності...)


0
фото
Off-line Ярмолович Алексей
юрист
Николаев
ответил 06.05.2015 11:25
1. Можете виступати як ФОП або юридична особа - обмежень немає. 2,3 - Потрібно складати грамотний договір. Для кожної ситуації він індивідуальний та поребує зазначення багатьох нюансів. Для цього звертайтесь до юристів.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?