Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Обжалование решения суда

08.11.2012 11:40
Добрый день, уважаемые юристы! У меня следующий вопрос. В суде меня оштрафовали за превышение скорости (инспектор ГАИ составил протокол за нарушение правил дорожного движения), причем нарушение было совершено почти два с половиной месяца назад. Насколько мне известно, оштрафовать можно только в течение 2-х месяцев. То есть суд неправомерно меня оштрафовал? На суде я не присутствовал и меня не вызывали (если бы я был - то обратил внимание судьи на срок). Можно ли обжаловать решение судьи? Каким образом это сделать? Заранее спасибо за ответ.Ответы юристов

0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 08.11.2012 12:41

За перевищення швидкості постанову про штраф мав виносити інспектор ДАІ, а не суд. Тому якось незрозуміло, що ж саме у Вас там відбувалося. Для того, щоб надати Вам точну відповідь на запитання, треба побачити документ, згідно якого Вас оштрафовано. Ви можете прикріпити його до запитання.


0
фото
Off-line Рейноров Олег
юрист
Запорожье
ответил 08.11.2012 12:30

ч 2.ст. 171-2 КАСУ зазначено, що рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає. В нашому випадку суб"єктом владних повноважень є - ДАІ. Суд виніс рішення щодо правомірності накладення штрафу! Про яке оскарження може іти мова? Для кого існує ст. 171-2???


0
фото
Off-line Стрыжак Евгений
юридическая компания
Днепропетровск
ответил 08.11.2012 12:09

Апелляцію потрібно подавати в Апеляційний суд області  (наприклад Апеляційний суд Дніпропетровської області через районний суд як адміністративний)

КУпАП 

Стаття 294. Набрання постановою судді у справі про адміністративне правопорушення законної сили та перегляд постанови

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний апеляційний суд.

Апеляційний перегляд здійснюється суддею апеляційного суду протягом двадцяти днів з дня надходження справи до суду.

Апеляційний суд повідомляє про дату, час і місце судового засідання особу, яка подала скаргу, прокурора, який приніс протест, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не пізніше ніж за три дні до початку судового засідання.

Неявка в судове засідання особи, яка подала скаргу, прокурора, який вніс протест, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не перешкоджає розгляду справи, крім випадків, коли є поважні причини неявки або в суду відсутня інформація про належне повідомлення цих осіб.

Апеляційний суд переглядає справу в межах апеляційної скарги. Суд апеляційної інстанції не обмежений доводами апеляційної скарги, якщо під час розгляду справи буде встановлено неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права. Апеляційний суд може дослідити нові докази, які не досліджувалися раніше, якщо визнає обґрунтованим ненадання їх до місцевого суду або необґрунтованим відхилення їх місцевим судом.

За наслідками розгляду апеляційної скарги, протесту прокурора суд апеляційної інстанції має право:

1) залишити апеляційну скаргу чи протест прокурора без задоволення, а постанову без змін;

2) скасувати постанову та закрити провадження у справі;

3) скасувати постанову та прийняти нову постанову;

4) змінити постанову.

У разі зміни постанови в частині накладення стягнення, в межах, передбачених санкцією статті цього Кодексу, воно не може бути посилено.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Після закінчення апеляційного провадження справа не пізніше ніж у п'ятиденний строк направляється до місцевого суду, який її розглядав.

http://pravo-ks.com.ua – Юридическая компания K&S partners.


0
фото
Off-line Глядик Богдан
юрист
Киев
ответил 08.11.2012 12:09
Оскаржуйте. Але я також не зрозумів хто Вас оштрафував
0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 08.11.2012 12:04

ч.ч.1-3 ст.122 КУпАП - розглядається та приймається рішення ДАІ

ч.4 ст.122 КУпАП - суд 


0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 08.11.2012 12:01

Згідно ч. 2 ст. 171-2 КАСУ рішення місцевого суду як адміністративного у справах про оскарження постанови про приятненя до адміністративної відповідальності є остаточним та оскарженню не підлягає.

У відповідності до ст.287 КУпАП постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення може бути оскаржена в порядку, визначеному цим Кодексом.


0
фото
Off-line Рейноров Олег
юрист
Запорожье
ответил 08.11.2012 11:56

Суд не может вас штрафовать за привышение скорости самостоятельно. Штрафует вас инспектор, а суд решает - оставить в силе его постановление  или отменить штраф, и только в том случае, если вы  обжаловали постановление! Что-то не понятно, почему вы не ходили на заседания? Постановление суда вы уже обжаловать не сможете!


0
фото
Off-line ь ь
юрист
Владимирец
ответил 08.11.2012 11:47

если  штраф Вам установил суд, то можно. подавать апеляцию.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?