Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Реєстрація в державному реєстрі баз персональних даних

14.10.2013 14:44

Доброго дня. Стуація така, наше підприємство в 2011 роціподавало заяву на реєстрацію в ДРБПД, але нам не прийшла відповідь про реєстрацію, відправлялася заява з фіксацією владених листків з повідомленням про вручення. Зарас ми повернулися до цього питання після пошуку на відповідному сайті виявилось що нашого підприємства немає. Питання якщо ми заново подамо дану заяву і зареєструємось чи будуть до нас якісь стягнення чи ні, іякщо будуть то яким чином їх обійти. Дякую за відповідь.

Доступные специалисты в области административного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Фесюк Ирина
юрист
Ровно
ответил 14.10.2013 15:23
ответ исправлен 14.10.2013 15:24

По перше, на даний момент не всі бази даних підлягають реєстрації. Зокрема, після внесення змін до Закону "Про захист персональних даних" (ч. 2 ст. 9): "Володілець персональних даних звільняється від обов’язку реєстрації баз персональних даних:ведення яких пов’язано із забезпеченням та реалізацією трудових відносин; членів громадських, релігійних організацій, професійних спілок, політичних партій".

По-друге, Служба працює дуже повільно і ще фактично не закінчила реєстрацію заяв 2011 року, тому якщо у Вас є пдтвердження подання заяви у 2011 році (повідомлення про вручення, печатка на копії, ін.), тоді взагалі немає чого перейматися і не варто завантажувати Службу повторними заявами (вони аби за 5 років опрацювали весь поданий масив :)).Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?