Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Льготы семье погибшего в АТО

02.04.2015 17:33

1. Имеет ли право семья погибшего в АТО на получении земли? 2. Механизм получения жилья семьей погибшего в АТО.Спасибо


г. КиевОтветы юристов

0
фото
Off-line Медведев Сергей
юрист
Киев
ответил 02.04.2015 22:14

є негласна вказівка щодо першочергового права приватизації землі за учасниками АТО чи членами їх сімей.
Порядок приватизації землі чітко визначений в ч.6 ст.118 Земельного кодексу України.
Рекомендую скористатися розробленим мною алгоритмом щодо приватизації (в додаток зазначу, крім документів визначених законом слід додати всі документи, які свідчать Ваш родинний звязок із загиблим учасником АТО)

Алгоритм дій щодо приватизації громадянином земельної ділянки с/г призначення з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами населеного пункту

  1. Отримати погодження землекористувача (якщо земельна ділянка перебуває в оренді). Для цього потрібно з офіційним листом звернутися до орендаря земельної ділянки із проханням погодити вилучення землі (безкоштовно).
  2. На підставі ст. ст. 116, п.6 ст.118, 121, 122 Земельного кодексу України звернутися до головного управління Держземагенства у відповідній області із заявою надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель державної власності у приватну власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства. До заяви додати графічні матеріали місця розташування земельної ділянки, копію паспорту та ідентифікаційного коду. Максимальний строк розгляду заяви – 1 місяць. Отримати наказ Держземагенства про надання дозволу (безкоштовно).
  3. Звернутися до розробника проекту землеустрою (землевпорядна організація, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт). Відповідно п. г ч.2 статті 28 Закону України «Про землеустрій», максимальний  строк складання документації  із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору (ціна договірна, орієнтовно 800 – 1500 грн.).
  4. Проект землеустрою погодити у відповідності до статті 186-1ЗК України. В даному випадку погодити проект землеустрою потрібно у районному відділі земельних ресурсів (оригінал проекту залишається в районному відділі земельних ресурсів для зберігання, інший оригінальний проект чи завірена його копія залишається в громадянина). Висновок дається протягом 10 робочих днів (безкоштовно).
  5. Потім з проектом землеустрою та Висновком звернутися до державного кадастрового реєстратора районного відділу земельних ресурсів (через Центр надання адміністративних послуг), який занесе в базу кадастровий номер земельної ділянки та сформує Витяг про державну реєстрацію земельної ділянки (безкоштовно).
  6. З Висновком, Витягом та проектом землеустрою звернутися до головного управління Держземагенства у відповідній області із заявою про затвердження проекту землеустрою та передачею земельної ділянки у власність. Заява розглядається 2 тижні (п.9 ст.118 Земельного кодексу України). Отримати наказ Держземагенства про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у приватну власність (безкоштовно).
  7. З наказом головного управління Держземагенства у відповідній області про затвердження проекту землеустрою, з витягом про державну реєстрації земельної ділянки, з відповідними квитанціями, з паспортними даними звернутися в реєстраційну службу (за місцем знаходження земельної ділянки) для державної реєстрації нерухомого майна. Здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку (заплатити 119 грн. державного мита, 120 грн за витяг про державну реєстрацію права власності).
  8. Якщо виникає необхідність продажу приватизованої земельної ділянки, потрібно виготовити експертну грошову оцінку земельної ділянки (ціна договірна, орієнтовно 600-1300 грн.) та звернутися до нотаріуса для оформлення договору купівлі-продажу.


Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:
Мы рекомендуем
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?