Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Получении жилья многодетной семье

26.03.2015 13:40

Я мать 5 детей. Своего жилья я не имею. Хотелось бы узнать: имею я право получить жильё от государства? Если да, то какую нужно провести процедуру, какие нужны документы и куда обращаться?


г. село Новодмитровка



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Новикова Нина
юрист
Киев
ответил 26.03.2015 14:19

Ваша семья имеет право на первоочередное получение жилья согласно 

п.10) ч.1 ст.12 ЗУ "Про житловий фонд соціального призначення" сім'ї та одинокі матері й батьки, які мають трьох або
чотирьох дітей, а також у разі народження у однієї жінки одночасно
двох дітей;
0
фото
Off-line Новикова Нина
юрист
Киев
ответил 26.03.2015 13:52

Вам нужно встать в очередь на получение жилья из социального жилого фонда.

О порядке постановки на учет нужно узнавать в областном и/или сельском совете.

"Соціальний квартирний облік – облік громадян України, які користуються правом на соціальне житло і перебувають у черзі на його отримання.

Соціальне житло – житло всіх форм власності (крім соціальних гуртожитків) із житлового фонду соціального призначення, що безоплатно надається громадянам України, які потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний строк."

"ПІДСТАВИ ВИНИКНЕННЯ У ГРОМАДЯНИНА ПРАВА ВЗЯТТЯ

НА СОЦІАЛЬНИЙ КВАРТИРНИЙ ОБЛІК

1. Соціальний квартирний облік здійснюється відповідними органами

місцевого самоврядування за місцем проживання громадян, які мають

право на отримання квартир, садибних (одноквартирних) жилих будинків

із житлового фонду соціального призначення, після набуття ними повної

цивільної дієздатності відповідно до закону.

2. Правом взяття на соціальний квартирний облік користуються громадяни

України:

а) для яких таке житло є єдиним місцем проживання або які мають право на

поліпшення житлових умов відповідно до закону;

б) середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік з розрахунку

на одну особу в сумі менший від величини опосередкованої вартості найму

житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого

законодавством.

При визначенні середньомісячного сукупного доходу враховується

вартість майна, що знаходиться у власності громадянина та членів його сім'ї

на момент взяття на соціальний квартирний облік.

Порядок врахування вартості майна, що знаходиться у власності

громадянина та членів його сім'ї, та порядок визначення величини

опосередкованої вартості найму житла в населеному пункті затверджуються

Кабінетом Міністрів України."



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?