Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Недотримання дистанції - чи можливо закрити справу по примиренню осіб

25.03.2015 14:46

Ситуація полягала в тому що я (авто 1) з іншим водієм попереду мене (авто 2) рухалися по головній дорозі. Зі зїзду з моста стояло 2 авто (авто 3 та авто 4) які зупинилися на вимогу знаку Стоп та пропускали нас. Однак коли авто 2 підрівнявся з авто 3, авто 3 зрушила з місця і різко перед авто 2 перестроїлася в нашу смугу в результаті чого авто 2 різко загальмував. Я вчасно не встиг зреагувати і стукнувся в авто 2 (однак в останній момент дав різко вліво коли зрозумів що зіткнення не уникнути і розбив задню фару авто 2). Водій авто 3 що підрізав вийшов з машини сів і втік з місця ДТП.

Результат - на мене протокол про недотримання дистанції та швидкості (хоч вона впринципі була, не встиг від неочікуваності зреагувати). Водія авто 3 оголосили в розшук за вчинення аварійної ситуації.

Шановні юристи підкажіть
1) чи мене в будь якому разі визнають винуватим в недотриманні дистації і цього не оскаржити (просто я не встиг зреагувати бо розгубився) чи може за причинно наслідковим звязком визнають винним водія авто 3 бо якби не його створення аварійної ситуації то дтп б не було?
2) чи можливо оформити примирення сторін де я компенсовую шкоду авто 2 і проти мене закривають адмін справу? чи в даному випадку це неможливо? (згідно Кодексу адміністративного судочинства України Стаття 113. Примирення сторін під час підготовчого провадження)
3) чи можу і як мені потім судитися з створювачем аварійної ситуації щоб компенсувати витрати причинені моєму авто?


г. Львов

Комментарии автора вопроса

25.03.2015 15:50
Пане Руслане,

Після перегляду відео з мого реєстратора під час складання протоколу я почув по рації в машині ДАІ що розшукується водій з таким то номером за створення аварійної ситуації по такій то вулиці і що його потрібно зупининити та вилучити права. Також працівники ДАІ порадили після того написати запит в ДАІ чи притягнули до відповідальності винуватця аварійної ситуації і якщо його найшли і притягнули то складати позовну заяву щоб він відшкодував мені збитки, але вони також сказали що моя страхова повинна покрити шкоду тому в кого стукнувся.

Але стаття 122 говорить про "порушення правил обгону і зустрічного роз'їзду, безпечної дистанції або інтервалу" тобто порушення а не дотримання. Чи можна в такому випадку визнати водія який створив аварійну ситуацію винним оскільки різке гальмування виникло у наслідок створеної аварійної ситуації і фактично на мою думку цей водій створеною аварійною ситуацією порушив дистанцію між мною та попереднім авто.


Якщо впринципі є тих 10% що не притягнуть, то скільки коштуватиме допомога в складенні пояснення-заяви-клопотання чи як воно там називається?

А також скільки б коштувало допомога в складенні позовної заяви про відшкодування збитків повязаних зі створенням аварійної ситуації?Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line "Головченко & Партнеры"
адвокатское объединение
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 25.03.2015 16:14

безпечна дистанція - відстань до транспортного засобу, що рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення будь-якого маневру;

У Вашому випадку порушення п. 13.1 ПДР

13.1. Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.

Щоб не притягнули до адмін.відповідальності Вам необхідно довести в суді свою невинуватість у скоєнні адмін.правопорушення.

Щодо правової допомоги на платній основі, раджу звернутись до столу заказів цього ресурсу.С уважением, адвокат Головченко Р.В.
Показать контактную информацию
0
фото
PREMIUM
Off-line Савенко Евгений
юридическая компания
Киев (также Харьков, Днепропетровск, Львов, Житомир, Винница)
ответил 25.03.2015 15:53

Цены на услуги в этом разделе писать нельзя. Оформляйте свой заказ через Стол заказов.С уважением, Савенко Евгений (063) 641-91-77, (050) 529-68-00
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line "Головченко & Партнеры"
адвокатское объединение
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 25.03.2015 15:15
ответ исправлен 25.03.2015 15:16

1. Вас притягнуть до адміністративної відповідальності 90%;

2. На цій стадії неможливо. Розглядається справа про адміністративне правопорушення а не адміністративна справа.

3. Якщо встановлять цю особу та притягнуть до адмін.відповідальності.

Шкоду власнику т.з., повинна відшкодувати страхова компанія. 99% ніхто третього водія у розшук не оголошував, Вас просто заспокоїли, щоб скласти протокол.С уважением, адвокат Головченко Р.В.
Показать контактную информацию
0
фото
PREMIUM
Off-line Савенко Евгений
юридическая компания
Киев (также Харьков, Днепропетровск, Львов, Житомир, Винница)
ответил 25.03.2015 15:01

1) скорее всего вы будете привлечены к админ. ответственности, если в суде не докажете свою невиновность;

2) вопрос компенсации лежит в плоскости взаимоотношений между водителями (собственниками) автомобилей, а вопрос административного правонарушения в плоскости взаимоотношений между нарушителем и государством. Оплата компенсации пострадавшему по сути - признание вины в ДТП. А если есть вина - должно быть наказание;

3) можете, но для начало его нужно найти и привлечь к ответственности.С уважением, Савенко Евгений (063) 641-91-77, (050) 529-68-00
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?