Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Підсудність.

17.03.2015 16:24
Планую подати позов на відкриття кримінального провадження за ознаками злочину передбаченому ст. 139 КК України. Лікар який відмовив в наданні медичної допомоги, в наслідок чого моя мама померла, живе в Київі. Медичний заклад де він працює і де було відмовлено в допомозі також міститься в Київі. Моя мама проживала в місті Черкаси. Я можу подати позов в Черкасах? Чи тільки в Київі? Чи на мій вибір? Я знайшов таке пояснення: "Позови про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, чи шкоди, завданої внаслідок скоєння злочину, можуть пред'являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача, або за місцем завдання шкоди". Це пояснення розповсюджується на ст. 139 КК України, чи воно стосується позовів стосовно грошової компенсації заподіяної шкоди? Дякую.
г. Черкассы



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 18.03.2015 02:53

Иск о возмещении морального ущерба, нужно подавать в уголовном деле, котрое откроют по Вашему заявлению в милицию в порядке ст.214 УПК украины по месту совершении преступления, предусмотренного ст.139 УК Украины - месту нахождения больницы.

Удачи.



Индивидуальные консультации, сопровождение на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Репченко Владимир
адвокат
Киев
ответил 17.03.2015 16:49
ответ исправлен 17.03.2015 16:51

Для відкриття кримінального провадження, подається не позв, а заява про скоєння кримінального правопорушення. Подати її можна до будь-якого територіального підрозділу правоохоронного органу. Однак, відповідно до ч. 1 ст. 218 КПК досудове розслідування здійснюється слідчим того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого знаходиться місце вчинення кримінального правопорушення.

Для відшкодування шкоди завданого злочином, потерпілий від кримінального правопорушення має право пред'явити цивільний позов до суду за місцем розгляду справи про кримінальне правопорушення, Якщо особа цивільного позову про відшкодування заподіяної їй шкоди у кримінальному провадженні не пред'являла або позов суд залишив без розгляду, вона вправі пред'явити його в порядку цивільного судочинства, за зареєстрованим місцем проживання чи перебування, або за місцем завдання шкоди


0
фото
Off-line Григоржевский Максим
юридическая компания
Одесса
ответил 17.03.2015 16:35

заявление о преступлении необходимо подавать в милицию, а возмещение ущерба уже через суд в порядке который Вы описали



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?