Юридическая консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристовУкраина

Лісозахисна зона

05.03.2015 11:00
Ми з сім’єю та друзями виїхали на відпочинок і розташувались у лісозахисній зоні поблизу річки. Там розмістились під тентом автомобілі, розташували намети, розвели багаття. Чоловіки стали ловити рибу, а чоловік вирішив помити автомобіль.
за цим заняттям нас затримав громадський інспектор з охорони навколишнього природного середовища, який склав протокол про порушення вимог загального і спеціального використання природних ресурсів.
У суді ми пояснювали, що ми здійснювали рибальство незабороненими засобами, а машину мили спеціальним екологічно чистим шампунем. Що ж стосується розведення багаття, то, наскільки йому відомо, заборони з цього приводу немає. Проте судове засідання відклали і ми не знаємо, що далі робити і як вийти з цієї ситуації

г. Винница

Пополнить счет


Ответы юристов


0
фото
Off-line Голубев Денис
юрист
Киев
ответил 05.03.2015 12:14

Копию протокола можете тут выложть?

Несовсем ясен правовой статус "громадського инспектора". У Лесагентства, если активист от них, он может только фиксировать нарушение, но оформлять протокол и передавать в суд у него полномочий нет.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 05.03.2015 12:12

Если дошло дело до суда, то подавайте возражение. Для более подробной консультации необходимо видеть админпротокол.Nebulonis.com


Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Семейный адвокат
Семейный адвокатКатегории вопросовWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены