Юридическая консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристовУкраина

Вид на жительство

22.02.2015 14:14

Здравствуйте, я иностранка (Грузия), я в браке в Украине, у меня уже 2 года временное вид на жительство продлили на третий, но к сожалению на третий год я не смогла поставить регистрацию, чтобы сдавать документы уже на постоянное вид на жительство (третий год заканчивается 20 августа), подскажите пожалуйста в каком размере будет штраф и что в обще надо делать? Заранее большое спасибо


г. Киев

Пополнить счет


Ответы юристов


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 22.02.2015 15:19

Уплатить штраф и подавать документы в миграционную службу.


0
фото
Off-line Александр Викторович
адвокат
Харьков
ответил 22.02.2015 14:26

Згідно зі статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, проживання без реєстрації є адміністративним правопорушенням, яке тягне за собою відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 гривні). Така сама відповідальність передбачена вказаною статтею 197 і за проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом (наприклад, якщо по досягненню певного віку (25 та 45 років) громадянином не буде вклеєна нова фотокартка, що відповідає його віку).

При цьому органами, що уповноважені розглядати справи про зазначені вище адміністративні правопорушення та накладати відповідні стягнення, є органи внутрішніх справ (міліція), в особі начальників або заступників начальників районних, міських, районних у містах відділів (управлінь) внутрішніх справ (стаття 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Чинним законодавством ЖЕКи або інші підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, не наділені повноваженнями розглядати справи про адміністративні правопорушення, і тим більше накладати стягнення.

В дальнейшем необходимо подготовить документы и подавать их миграционную службу.Nebulonis.com


Legalmap.net

Поделись этим вопросом с друзьями :
Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

Семейный адвокат
Семейный адвокатКатегории вопросовWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены