Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Щодо обов'язкового платежу по субсидії

18.02.2015 13:59
Доброго дня.
В мене запитання по порядку сплати обов'язкового платежу по субсидії. В мене виходить економія коштів і приходять нульові рахунки. Але в управлінні соц. захисту говорять все-рівно платити обовязковий платіж. Хоча в постанові КМУ від 21.10.95 №848 вказано, що кошти економії зараховуються в рахунок оплати обовязкової частки платежу на наступний розрахунковий період. Повинна чи ні я платити обовязковий платіж? Куда мені можно звернутись по цьому питанню? Дякую за відповідь.
г. Харьков



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 18.02.2015 16:26

Доброго дня! Ви все вірно прочитали в Постанові КМУ № 848 та кваліфікували ваше право.

Залишилось написати письмове звернення на імя керівника вашого УПСЗ, з зазначенням змісту абзацу третього п. 15 вищевкзааної Постанови:

У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яку органами праці і соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців/виробників житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата обов'язкової частки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період. 

Після цитування пункту Постанови в звернення до УПСЗ зазначте, що вами сплачується за фактично спожиті послуги та враховуючи фінансовий стан родини, всі зусилля покладаються на економію.

Прошу врахувати норми закону та не вимагати оплати за невикористані ком.послуги.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?