Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи можна експлуатувати автобус з тріщеною вітрового скла?

09.02.2015 12:26

Чи можна експлуатувати автобус з тріщеною вітрового скла? Якщо - ні, то на підставі якого документа ( закон, стаття), яка відповідальність (розмір штрафу, стаття кодексу) та чи має право працівник ДАЇ заборонити завершити поїздку з такою несправністю та вимагати евакуації авто, а не пересування своїм ходом? Дякую


г. Сумы



Ответы юристов

0
фото
Off-line Позняк Роман
юрист
Харьков
ответил 09.02.2015 12:39
ответ исправлен 09.02.2015 12:42

Так це є порушенням ст. 121 ч. 1 КУпАП, а також п.31.1 ПДР України,  відповідальність: штраф 340-425 грн., але і це порушення можна оскаржити.

 




Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?