Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Вопрос об оформлении права собственности на квартиру

03.02.2015 15:59
Добрый день! Покупаем квартиру в Киевской области. Оформили предварительный договор о намерении заключить договор купли-продажи квартиры и оплатили полную стоимость. Приближается срок сдачи дома в эксплуатацию, а поэтому застройщик предлагает решать, каким способом оформлять документы. Предложения следующие:
--------------------------------------------------------------
ми пропонуємо 2 варіанти придбання права власності на квартиру:

Перший:
Етап 1 - попередній договір нотаріальний купівлі-продажу нерухомості (витрати клієнта: 1 % ціни квартири мито, яке стягує нотаріус)
Етап 2 - основний договір купівлі-продажу нерухомості після введення всього Будинку в експлуатацію (витрати клієнта: збір до Пенсійного фонду (зараз 1%) + 5 % відшкодування сплаченого нами ПДФО при посвідченні договору+1,5 % військового збору (введений як обовязковий платіж при посвідченні договору купівлі-продажу нерухомості з 01.01.2015 року згідно із змінами до Податкового кодексу України)+3000 грн. витрати на нотаріальні послуги (витяги, бланк, послуги). Всі % беруться із реальної вартості квартири, вказаної у договорі.

Другий:
Етап 1 - попередній договір нотаріальний купівлі-продажу нерухомості (витрати клієнта: 1 % ціни квартири мито, яке стягує нотаріус)
Етап 2 (коли Будинок близький до введення в експлуатацію) - укладення Договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру (майнові права як рухоме майно)+акт прийому-передачі майнових прав на квартиру (при цьому ми вказуємо у договорі про припинення попереднього договору та повернення коштів клієнту). Укладаються у простій письмовій формі.
При цьому витрати складають (нова уточнена інформація від керівництва Забудовника): 800 дол. для 1кімнатної квартири та 1000 доларів для 2кімнатної квартири. Ці кошти - це вартість, яка сплачується нами за реєстрацію квартири на клієнта як першого власника, а також за сплату податків нами самостійно. В результатів клієнт отримує на руки свідоцтво про право власності на квартиру та тех.паспорт на квартиру. Більше витрат немає.

По часу - приблизно однакові схеми. Проте про обраний варіант треба нас попередити заздалегідь (до введення Будинку в експлуатацію).
Клієнт сам вибирає, який варіант йому вигідніший.
------------------------------------------------------------------
Какие риски у каждого из них? Нам больше подходит второй, так как мы получим в результате готовые документы и от нас не потребуется беготни по госучреждениям. Но смущает текст "Укладаються у простій письмовій формі." - будет ли такой договор юридически правомочным?
Спасибо
г. КиевОтветы юристов

0
фото
Off-line Курьян Виктория
юридическая компания
Николаев
ответил 03.02.2015 17:44

Краще купувати квартиру в будівлях, що вже введені в експлуатацію, але якщо Ви вже здійснили таку купівлю то краще все ж таки перший варіант тому, що на сьогодні Ви фактично є інвестором в новобудову а не покупцем квартири, тому що об'єкт, що не введено в експлуатацію купити Ви не можете, а лише майнові права на нього, які можливо продати декілька разів. Якщо об'єкт не буде введено в експлуатацію з якихось причин Ви будете лише власником ефемерних майнових прав, а не квартири. Забудовник здасть Вам за актом приймання - передачі квартири перед прийняттям в експлуатацію і зніме з себе відповідальність за неприйняття в експлуатацію об'єкту. В результаті Ви не зможете зареєструвати право власності на таку квартиру, і окремо від всього об'єкту прийняти в експлуатацію квартиру також.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?