Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Конфлікт інтересів на комунальному підприємстві

03.02.2015 11:46

Шановні юристи,підкажіть,чи буде конфліктом інтересів згідно антикорупційного законодавства,якщо директор комунального підприємства оформить на 0,5 ставки начальником одного з відділів свого сина?чи має значення якесь те,що начальник відділу не має ні розпорядчих функцій,ні правом підпису докментів і тд.?


г. Ровно



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line "Головченко & Партнеры"
адвокатское объединение
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 03.02.2015 12:03

Доброго дня. Відповідно до ст. 9 ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції" особи, зазначені у п.п."а", "В-Ж" та п.п. "А" п. 2 ч. 1 ст. 4 цього Закону не можуть мати у безпосередньому піддпорядкуванні близьких їм осіб або бути безпосередньо підпорядкованими у звязку з виконанням повноважень близьким їм особам.

Син буде у безпосередньому підпорядкуванні? Хто призначає на посаду?



С уважением, адвокат Головченко Р.В.
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?