Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов

Украина

Как лучше составить подпункт договора?

29.01.2015 17:05
Добрый день! Вышло новое постановление НБУ№597 в котором указано, что если общая сумма договора между резидентом и нерезидентом превышает 50 тыс.евро необходимо получить акт ценовой экспертизы.

Возник вопрос срочного перезаключения договора, но по старому договору остались неоплаченые счета. Как грамотно прописать в новом договоре, что долги по старому договору переносятся на новый?
г. ОдессаОтветы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 29.01.2015 17:37

Доброго дня! Справа в тому, що валютний контроль у банку та податкової по відношенню до резидентів України здійснюється саме за контрактом, це ж передбачає і п. 1 Постанови НБУ № 597. І закривати цей контроль краще саме за контрактом, маю на увазі -надання документів про фактично надані послуги, виконані роботи чи передані права інтелектуальної власності.

Не переносте заборгованіть з одного контракту на інший, оскільки це ускладнить облік та закриття валютного контролю саме для Вас.

Якщо у вас є необхідність продовжити строк розрахунків на строк більше 90-а днів, ви це можете зробити в Мінекономіки.

Умови видачі висновків Мінекономіки щодо продовження строків розрахунків за імпортними операціями та механізм їх отримання передбачені у Порядку продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями, затвердженому постановою КМУ від 29.12.2007 р. № 1409, та Положенні про порядок видачі висновків щодо продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями, затвердженому наказом Мінекономіки від 18.01.2008 р. № 15.

А якщо перший контракт вже перевищив 50 тис., правильне рішення, щоб не отримувати акт цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків, це дійсно укласти новий контракт, і вести розрахунки по ньому.Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

VIІ Зимовий Форум ААУКатегории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?