Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Забудова сусіда впритул до нашого паркану

28.01.2015 22:23

Сусід будує гараж впритул до нашого паркану, на бетонному фундаменті і цегляною кладкою. Хочу Вас запитати чи має право він його будувати так близько? А ще більше мене турбує те, що його забудова повністю буде заступати сонце, тому що його подвір"я знаходиться з південного заходу. А з цієї сторони сонце освічує більшу половину дня наш город. Чи має він право будувати там свій гараж, спричиняючи цим мені такі незручності?  


г. ЛьвовОтветы юристов

0
фото
Off-line Иванов Николай
Киев (также Ирпень)
ответил 29.01.2015 16:15

Помимо сказанного, существубт еще нормы сонации, и санитарные нормы. В любом случае "на лицо" нарушение градостороительных норм, и вчастности ДБН 360-92, где основной момент, это как раз расстояние минимум в 1 м для обслуживания строения. В моей практике, такие сооружения сносились легко, вернее имея у же на руках исполнительный лист, вы добиваятесь приференций для себя, или в процессе заключаете мировое.

Обращайтесь в ГАСК, Сельхозинспекцию (она занимается охраной всех земель, ранее это был отдел охраны змель при УЗР), также можно в прокуратуру, они с контролем должны перенаправить. Вам важно хотябы добится составления протокола, и привлечения к ответственности соседа. Вообще, похорошему, по ст. 38 ЗУ "О регулировании гардостроит. деят." ГАСК сам должен инициировать обращение в суд. 


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 29.01.2015 10:46
Згідно ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень 3.24* У містах і селищах міського типу на присадибних ділянках при дотриманні санітарних протипожежних і будівельних норм можуть бути розміщені господарські будівлі та гаражі, вбудовані у житловий будинок, прибудовані до нього, або у вигляді окремої будівлі. Розміщення гаражів слід передбачати переважно вбудованими або прибудованими до житлових будинків по лінії забудови або в глибині ділянки. 3.25* Протипожежні розриви між будинками або окремо розташованими господарськими будівлями відповідно до ступеня їх вогнестійкості, а також віддаленість ємкостей горючої рідини на присадибній ділянці (при опаленні будинків рідким паливом) слід приймати відповідно до протипожежних вимог (додаток 3.1). Розташування і орієнтація житлових та громадських будинків повинні здійснюватись з урахуванням забезпечення нормативної тривалості інсоляції та норм освітленості відповідно до "Санитарных норм и правил обеспечения инсоляцией зданий и территорий жилой застройки" та СНІП II-4-79 "Естественное и искусственное освещение" як в будинках, що будуються, так і в сусідніх житлових і громадських будинках. Для догляду за будівлями і здійснення їх поточного ремонту відстань до межі сусідньої ділянки від найбільш виступної конструкції стіни треба приймати не менше 1,0 м. При цьому повинно бути забезпечене влаштування необхідних інженерно-технічних заходів, що запобігатимуть стіканню атмосферних опадів з покрівель та карнизів будівель на територію суміжних ділянок. Додаток 3.1 (обов'язковий) ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИМОГИ 1* Протипожежні відстані між житловими, громадськими, адміністративно-побутовими будинками промислових підприємств, багатоповерховими гаражами треба приймати за таблицею 1 (числівник), а між виробничими, сільськогосподарськими будинками, спорудами – відповідно до вимог чинних норм. Примітка 7. При проектуванні та будівництві нових індивідуальних садибних будинків та господарських споруд, а також при повній їх перебудові в межах однієї садиби (зміна місця розташування, площі забудови, об'єму та поверховості будинку) в умовах забудови, яка склалася, відстані між житловими будинками та громадськими будівлями на двох сусідніх ділянках треба приймати за таблицею 1. Крім того для будівництва гаража Ваш сусід повинен мати "Будівельний паспорт" зі схемою розміщення об'єктів на його ділянці, в іншому випадку гараж буде самобудовою.


Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?