Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Может Ли банк взискатся второй раз по одному кредиту

16.01.2015 15:26
В 2012 році судом було задовільнено позов банку в повному обсязі( 8783 грн), через виконавчу службу мною було проплачено цю суму( є всі квитанції), у виконавчій закрили справу. Через 2,5 роки мені почали звонити колектори ніби я боргую банку ще 4500 грн. Коли я звернулась до працівників банку, вони мені відповіли мол"Ви не доплатили і Вам нарахували проценти за ці 2,5 роки". Може банк подавати ще один позов по цьому кредиту, і чи може він бути задоволений? Так як по ст 61 Конституції України Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
г. Ужгород



Ответы юристов

0
фото
Off-line Хижняк Игорь
юрист
Киев
ответил 16.01.2015 22:23

Согласен с коллегами для предоставления качественной консультации необходимо видеть документы по данному делу.

Будет нужна помощь, обращайтесь.

Удачи


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 16.01.2015 17:18

такое возможно если договор был не разорван- но изначально надо смотреть документы-кред. договор- решение суда и т.д- будут вопросы или нужна помощь- звоните



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Скачкова (Чиж) Лариса
адвокат
Киев
ответил 16.01.2015 15:40

Согласна с коллегами, в Вашем случае надо разбираться по документам!


0
фото
Off-line Литвиненко Олександр
юридическая компания
Киев (также Одеса, Харьків, Львів, Днепр, Україна)
ответил 16.01.2015 15:36

Треба перевірити як банк зарахував кошти які стягувалися через ВДВС. Чи не зарахували вони в рахунок погашення штрафних санкій? якщо так, то у вас залишилась заборгованість, ось чому і дзвонять. Але перевірте що написано в рішенні суду, як пройшло зарахування самим банком. 


0
фото
Off-line Pashchuk Artem
адвокат
Львов
ответил 16.01.2015 15:33
Банк вправі звернутись до суду із позовом по стягнення коштыв за період виконнання рішення суду і це не буде суперечити ст. 61 КУ. але ви вказуєте пор те, що нібито звонять колектори, можливо частина боргу була переуступлена колекторам від банку. Крім того, звертаю увагу на те, що рішенням суду про стягнення заборгованості не розривється і не припиняється дія кредитного договору.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Держпродспоживслужба
https://www.freelawyer.ua/user/119454
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?