Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Правильно ли написала Кассационную жалобу

11.01.2015 16:09

Касаційна скарга
на вирок Зарічного районного суду м.Суми від 12червня 2014 року та ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 16 вересня 2014 року.
Вироком Сумського районного суду м.Суми від "12" червня 2014 року мене, Мироненко Анну Юріївну, визнано винною у вчиненні злочину передбаченого ст.203-2 ч.1 Кримінального кодексу України і призначено покарання із застосуванням ст.69 ч.1 Кримінального кодексу України, у виді штрафу в розмірі 127 500( сто двадцять сім тисяч пять сот) гривень. Ухвалою Апеляційного суду Сумської області від 16.09.2014 року вирок суду першої інстанції залишено без змін. Вирок Зарічного районного суду м.Суми від "12" червня 2014 ухвала Апеляційного суду Сумської області від 16 вересня 2014 року про скоєння злочину ст.203-2 ч.1 ККУ - є незаконними, а тому підлягають до скасування з наступної підстави і мотиву - неправильне застосування статті 203-2 ч.1 КК України. Неправильне застосування кримінального закону, допущене органом досудового слідства, судом першої інстанції та проігнороване, не досліждене і не вказане в у хвалі апеляційним судом. Кримінальне провадження відкрилось на основі ст.203-2 ч.1 Зайняття гральним бізнесом. Не взявши до уваги мої свідчення та свідчення підсудного Відюка С.І про те, що я, Мироненко Анна Юріївна, працювала на Відюка С.І як рядовий працівник і визнала свою участь у цій справі в якості найманого робітника "оператора" неофіційно працевлаштована без наявності трудового договору на установлену в усній формі заплатню в розмірі 1200 (одна тисяча двісті) гривень в місяць. Не організовувала, не була в попередній змові, не являюсь приватним підприємцем. На момент мого працевлаштування заклад уже працював. Пропрацюввши деякий час зрозуміла, що бізнес є незаконним я звільнилася. На момент закриття клубу "Карат" в даному закладі вже на працювала і знаходилась за межами Сумської області з заплатню за останній місяць не отримала.
Вирок суду не є законним, тому що відповідно до ст.18. Суб'єкт злочину

1. Суб'єктом злочину є фізична осудна особа, яка вчинила злочин у віці, з якого відповідно до цього Кодексу може наставати кримінальна відповідальність.

2. Спеціальним суб'єктом злочину є фізична осудна особа, яка вчинила у віці, з якого може наставати кримінальна відповідальність, злочин, суб'єктом якого може бути лише певна особа.

3. Службовими особами є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також постійно чи тимчасово обіймають в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною службовою особою підприємства, установи, організації, судом або законом.

4. Службовими особами також визнаються посадові особи іноземних держав (особи, які обіймають посади в законодавчому, виконавчому або судовому органі іноземної держави, у тому числі присяжні засідателі, інші особи, які здійснюють функції держави для іноземної держави, зокрема для державного органу або державного підприємства), іноземні третейські судді, особи, уповноважені вирішувати цивільні, комерційні або трудові спори в іноземних державах у порядку, альтернативному судовому, посадові особи міжнародних організацій (працівники міжнародної організації чи будь-які інші особи, уповноважені такою організацією діяти від її імені), а також члени міжнародних парламентських асамблей, учасником яких є Україна, та судді і посадові особи міжнародних судів.
Спеціальним субєктом злочину є службова осудна особа, що вчинила у віці, з якого може наставати кримінальна відповідальність, злочин, суб єктом якого може бути лише певна особа. Рядовий працівник, який не виконує організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарчих функцій не несе кримінальної відповідальності за зайняття гральним бізнесом, а кримінальної відповідальності для таких працівників не передбачено.
На підставі викладеного

1. Задовольнити касаційну скаргу
2. Скасувати судове рішення Зарічного районного суду м.Суми від 12 червня 2014 р., та Ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 16 серпня 2014 року по справі №591/3042/14-к закрити кримінальне провадження - на підставі п.2 ч.1 ст.6 КПК України за відсутністю в її діях складу злочину.
Додатки:
1. Копія вироку (Зарічний районний суд м.Суми вул. Академічна, 13 ін. 40030)
2. Копія ухвали апеляційної інстанції ( Апеляційний суд м.Суми вул. Герасима-Кондратьєва, 28 ін 40030).
3. Копія касаційної скарги - 3 прим.

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 11.01.2015 17:49

С 16 сентября 20 дней на подачу кассации давно истекли. Кассацию завернут. Для подачи кассации Вам вместе с ней нужно подать ходатайство о восстановлении сроков кассацийного обжалования. 


0
фото
Off-line Смитюх Валентин
юрист
Одесса
ответил 11.01.2015 17:28
этот ответ относится к Костромина Виктория

Лучше обратитесь к адвокату. Логика Ваших доводов понятна, но не зная материалов дела сложно Вам подсказать. Проблема состоит именно в этом. Составить жалобу может адвокат знающий дело и его нюансы, а также наличествующие в деле зацепки.

Виктория, прошу прощения, но в приведенной ниже "консультации" кроме Номеров телефона и издевки над осужденным человеком ничего не содержится. Это как-никак сайт бесплатного консультирования, а не рекламный стенд.


0
фото
Off-line Перехода Влада
юрист
Харьков
ответил 11.01.2015 16:53

Вам лучше обратиться к юристу за составлением жалобы, поскольку она у вас составлена немного непоследовательно и нелогично, практически половину жалобы занимает цитирование ст. 18 КК, и не достаточно четко сформулировано, в чем именно вы считаете состоит неправильное применение криминального закона.


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 11.01.2015 16:41

это сайт бесплатных консультаций - а не проверки домашних заданий по составлению процессуальных документов- обратитесь непосредственно к адвокату - будут вопросы или нужна помощь- звонитеС уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?