Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Стаття 296

05.01.2015 10:37
Доброго дня! Скажіть будь ласка, сталась така ситуація, група пяних осіб без причинно накинулась на мене та моїх друзів, спочатку хотілили мене побити так як я стояв перший на їхній дорозі, коли той чоловік трішки заспокоївся, я відійшов для того щоб викликати наряд міліції так я був впевнений що все закінчиться бійкою, а їх шестеро і всі в сильному алкогольному спянінні! Коли один з нападників побачив що я телефоную в міліцію, він підійшов до мене і так що я навіть не встиг зреагувати з боку вдарив мене в лице, тим самим зломавши мені ніс! Через декілька хвилин приїхала міліція, і швидка допомога, мене відвезли в лікарню де я зробив знімок і лікар вправляв мені ніс, а тих бандитів доправили до відділку міліції куди я після лікарні теж поїхав для написання заяви і щоб упевнинтись в тому що їх затримали і ніхто їх не відпустить до того як ене будуть встановлені особи. На наступний день мене викликали у відділок для детального опитування мене слідчим, все складено, особи встановленні і зараз слідчий займається цією справою. Ще справа в тому що я не проживаю в тому місці де все трапилось і на наданний момент це близько 200 км звідти, а після свят я буду на відстанні 600 км. і не буду мати змогу все контролювати! Питання полягає в тому. наскільки я зрозумів це 296 стаття, пункт 2? І що мені робити в подальшому? Чи доводити справу до суду чи просити компенсацію, як це все може закінчитись для них і для мене і як бути впевненим що не приїдуть їхні тати і "все не порішають"? Дякую за відповідь!
г. Киев

Комментарии автора вопроса

05.01.2015 19:33      комментарий относится к Гупало Тарас
А як же ті особи що спочатку кидались на мене? Тілесних ушкоджень немає, але є свідки які це бачили, це ж БАНДА з 5 чи 6 чоловік, і всі вони проявляли агресію до мирних людей! Все зрозуміло, як завжди все потрібно вирішувати самому. Дякую за консультацію.

05.01.2015 17:58      комментарий относится к Гупало Тарас
850 грн ділимо на 5 чоловік це виходить менш ніж 200 грн! При курсі долара і цінах на бензин - це СМІШНО! ВОни пропили більше грошей в тім кафе! А затратив більше 300 грн на лікі і таксі, і що я отримаю 500 грн за це? Я в день може заробити стільки! СМІХ ТА Й ГОДІ! Буду просити щоб їм впаяли все по максимуму і хоча я знаю я більше витрачу коштів ніж ті звірі, я добюсь того щоб ту тварину посадили яка злама мені ніс!
З.І. Вперше стикаюсь з такою ситуацією, і шокований діями правоохоронців та тим що за такий злочин таке покарання, сьогодні скинуться по 200 грн, завтра ще когось побють ще по 200 грн, в спортзал дороще абонемент коштує, а тут живі мішені, живі груші!

05.01.2015 15:03      комментарий относится к Гупало Тарас
Який приблизно розмір штрафу? І що з цього буду мати я? Дякую за відповідь.

05.01.2015 13:29      комментарий относится к *** Евгений
- заяву я подав в той самий день, після того як в лікарні все вирішив я поїхав в той відділ куди доправили кривдників. І на наступний день я знову ж прийшов вже до іншого слідчого мене перенаправили і він вже брав в мене свідчення.

- це потрібно проходити лікарську комісію по напраленні слідчого? Я йому сказав що не маю змоги звлишатись в тому місці, в мене робота і я далеко проживаю, мене цікавить чи буде достатньо того що мене забирала карета швидкої, є знімок носа де є перелом, і запис лікаря який в себе в журналі записав факт перелому і те що він мені його вправляв.

- чеків в мене не має, я витратив кошти на таксі з лікарні, деякі кошти на лікі в аптеці, але чеки не зберіг бо тоді було не до того, і після відділку я викликав теж таксі що добратись до місці ночівлі так як громадській транспорт вже не ходив о півночі.

Дякую за відповідь!

05.01.2015 13:21      комментарий относится к Гупало Тарас
Спочатку вони кидались з кулаками, а я старався уникнути бійки і тримати їх на відстані, але коли я відійшов викликати міліцію, один з них підійшов з боку і наніс мені удар зі словами "Ти що мусарській?" і в цей момент ударом зломав ніс, і десь через 5 хв приїхала міліція, потім швидка і мене доправили в лікарню, де я зробив знімок і мені вправляли ніс! Доречі їх відправили на експертизу, я бачив бумаги де про кожного описано в якому він був стані, алкогольне спяніння, травми... Спочатку слідчий сказав що швидше за все це буле як Ви сказали ч2 ст.125 ККУ, але коли на наступний день я детально розповів всі події, він змінив рішення і сказав це можливо піде по 296 статті. Скажіть будь ласка "витребувати від порушників штраф" це Ви маєте на увазі щоб вирішити конфлікт без суду?

05.01.2015 10:39
Цих бандитів потрібно провчити!Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
On-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 05.01.2015 21:23

Не согласен с коллегой - Гупало Тарасом, причем тут штраф, как мера наказания, который платиться государству, если суд его назначит к возмещения имущественного и морального ущерба, который присуждается судом по иску.

В действиях реступников, явно усматривается ч.2 ст.296 УК Украины - "Хулиганство", хулиганский мотив, беспричинность избиения, общественное место, особая дерзость.

На крайний случай - если будет доведен неприязненный мотив, которого здесь нет -Вы же не знали друг друга, ссоры не было до конфликта и избиения,  - ч.2 ст.125 УК Украины.

Судебно-медицинскую экспертизу по постановлению следователя проведут по медицинских документах, возможно без Вашего участия.

Вам необходимо отправить следователю почтой, чтобы к нему не ездить:

- заявление о залучении Вас потерпевшим (если Вам не дали Памятку о разъяснении прав и обязанностей);

- иск в деле о причинении морального ущерба, так как документов о затратах на лечение у Вас нет;

- ходатайство о нналожении ареста на все имущество подозреваемых;

-заявление, что Вы отказываетесь от одновременного допроса (очная ставка) и следственного экспермента, чтобы не ездить к следователю, если для Вас это проблема.

Держите свзяь со слндователем, контролируйте ход расследования дела, если есть возможность заключите договор с адвокатом- местным, чтобы представлял Ваши интересы, чтобы Вам не ездить, а быть в кусе дела.

Поедете на ознакомление с делом, когда закончится расследование.

Нужна помощь в подготовке указанных документов, обращайтесь на личную почту, звоните.

Если мой ответ Вам помог, оставляйте отзыв в графе отзывы.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Гупало Тарас
юрист
Луцк
ответил 05.01.2015 20:08

На ваші питання в початковому повідомленні я відповів. Далі дійсно все залежить від вас самих.


0
фото
Off-line Гупало Тарас
юрист
Луцк
ответил 05.01.2015 19:18

Штраф стягується з тієї особи, яка заподіяла вам тілесні ушкодження. Якщо декілька осіб, то з кожної відповідно 


0
фото
Off-line Гупало Тарас
юрист
Луцк
ответил 05.01.2015 16:17

Санкція ч.2 ст. 125 ККУ передпачає штраф (як одне із видів покарання) у розмірі від від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 850 грн до 1700 грн.

Що ви з цього будете мати? Кошти у розмірі вищевказаного штрафу!


0
фото
Off-line Гупало Тарас
юрист
Луцк
ответил 05.01.2015 14:16

Ні, якщо вам вже і було завдано тілесних ушкоджень, то справу слід вирішувати через суд. Про штраф я кажу, посиляючись на ст.125. Та й взагалі штраф - набагато дієвіше покарання, ніж позбавлення волі.


0
фото
FIND
On-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 05.01.2015 13:19

Вам необходимо срочно подать:

- заявление в милицию следователю о предоставлении Вам извлечения из ЕРДР об открытии уголовного дела, чтобы узнать номер уголовного дела, дату открытия м статью  УК по какой открыто дело;

- заявление о залучении Вас потерпевшим;

- иск в деле о причинении имущественного (затраты на лечение) и морального ущерба;

- ходатайство о нналожении ареста на все имущество подозреваемых;

- ходатайство на ознакомление с делом до его завершения.

На бездействие следователя нуно подавать жалобы в прокуратуру, МВД Украины и в некоторых случаях в суд.

Нужна помощь в подготовке указанных документов, обращайтесь на личную почту, звоните.

Если мой ответ Вам помог, оставляйте отзыв в графе отзывы.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Гупало Тарас
юрист
Луцк
ответил 05.01.2015 11:22

Якщо ви говорите, що вас хотіли побити, то дані дії будуть кваліфікуватися за ч2 ст.125 ККУ, або ж за сукупністю ч2 ст. 125 та ч2 ст 296. Ст 125 буде точно використовуватись при кваліфікації даних дій! 

Чи хтось щось порішає, як ви висловились, від вас вже не залежить. Думаю, що витребувати від порушників штраф не буде проблемою.


0
фото
Off-line Кудий Максим
адвокат
Киев
ответил 05.01.2015 11:21

Согласен с коллегой, вопросы по большей части риторические.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 05.01.2015 10:41

Все зависит от того чего именно хотите Вы сами.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?