Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Избиение человека

26.12.2014 09:03
Вчера 25/12/2014 мой муж со своим знакомым поругались. В ходе ссоры, моего мужа этот знакомый ударил по голове стеклянной бутылкой, и в результате этого происшествия разбита голова чуть выше виска, есть глубокое рассечение, все это сопровождается тошнотой. Сейчас муж спит дома. Собираюсь вести в больницу. Что делать дальше? Какой статьей это сопровождается? Я набирала этого человека, чтоб решить это, но он не хочет никаких вариантов предлагать, чтоб решить этот неприятнейший вопрос.
г. СаливонкиДоступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 26.12.2014 23:34

Будет ст.125 УК Украины -"Легкие телесные повреждения", возможно если пролечится 21 день - ст.122 УК Украины -"Средней тяжести телесные повреждения".

Подавайте заявление в милицию о нанесении удара бутылкой в область головы, с заявлением о залучении его как потерпевшего и иском в деле о моральном и имущественном вреде и ходатайство о наложении ареста на все имущество подозреваемого.

СМЭ будет проведена по постановлению следователя и будет определена степень тяжести телесных повреждений: "легкие" или "средние".

Если нужна помощь в подготовке указанных документов, обращайтесь.

Если мой ответ Вам помог, оставляйте отзыв.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 26.12.2014 21:02
ответ исправлен 26.12.2014 21:06

Вам не потрібно з ним зв"язуватись і просити врегулювати питання - багато честі для нього. Пишіть заяву у міліцію про факт умисного нанесення тілесних ушкоджень. Ступінь ушкоджень має бути встановлений відповідною експертизою, висновки якої будуть підставою для порушення кримінального провадження (буде встановлена кваліфікація злочину), скорійш за все це будуть легкі тілесні ушкодження. 

Конституція України проголосила життя, здоров’я, честь і гідність людини найвищою соціальною цінністю. На охороні цих цінностей стоїть кримінальне право, яке передбачає відповідальність за неправомірне посягання на такі цінності. 
В чинному кримінальному кодексі України, розділ ІІІ «Злочини проти життя та здоров’я особи», присвячений зокрема кримінальним покаранням щодо нанесення тілесних ушкоджень громадянам.


При висвітленні даної теми виникає питання – чи актуальна вона в сучасних умовах життя? Так, адже тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості завдаються споконвіку, за різних умов і обставин. У нашому житті вони неодмінно присутні, супроводжують різноманітні злочини і правопорушення, завдаються умисно чи з необережності. Сучасна криміногенна ситуація і низький культурний рівень життя обумовлює поширеність такого суспільно-небезпечного діяння. 

За ступенем тяжкості розрізняють три види тілесних ушкоджень: тяжкі тілесні ушкодження; тілесні ушкодження середньої тяжкості; легкі тілесні ушкодження.

Відповідальність за умисне легке тілесне ушкодження передбачена ст. 125 Кримінального кодексу України. Відповідно до ст. 27 Кримінально-процесуального кодексу України нанесення легких тілесних ушкоджень належить до тієї групи злочинів, за якими кримінальну справу порушують не інакше як за скаргою потерпілого, котрий під час судового процесу сам (а не прокурор замість нього) підтримує звинувачення. Лише у випадках, коли справа щодо нанесення легких тілесних ушкоджень має особливе громадське значення, а також у виняткових випадках, коли потерпілий у такій справі через свій безпорадний стан чи з інших причин не може захистити свої законні інтереси, прокурор порушує справу і за відсутності скарги потерпілого. 

Стаття 125 КК України складається з двох частин. Перша стосується поранень, що мають незначні скороминущі наслідки тривалістю не більше шести днів, як то садно чи синець. Таке карається штрафом до 850 гривень або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами до одного року. У другій частині йдеться про ушкодження, котрі спричинили короткочасний розлад здоров’я тривалістю понад шість днів, але не більше, ніж три тижні. За це, крім громадських і виправних робіт, передбачений арешт на строк до шести місяців.

Короткочасний розлад здоров’я та втрата працездатності встановлюються судово-медичною експертизою.
В випадку, якщо вам були нанесені тілесні ушкодження, необхідно, передусім, звернутись до органів міліції з письмовою заявою та отримати направлення на проходження судово-медичної експертизи. Якщо за результатами судово-медичної експертизи встановлено, що вам нанесено легкі тілесні ушкодження, вам необхідно звернутись до суду з заявою, в якій повинно бути вказано: по-перше, хто і при яких обставинах спричинив вам тілесні ушкодження; по-друге, зазначити статтю Кримінального кодексу, якою передбачається відповідальність за вчинений кривдником злочин (в даному випадку ст. 125 КК України). Крім того, в вашій заяві необхідно зазначити, що ви звертались до органів міліції, та долучити постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, яку виніс працівник міліції, який розглядав вашу заяву.

Суддя, розглянувши вашу заяву, за наявності достатніх даних, які вказують на вчинення злочину, порушує кримінальну справу і призначає її до розгляду.
Подробнее:http://nmsk.dp.ua/criminal/1037-vidpovidalnist-za-nanesennja-legkikh-tilesnikh.html

0
фото
Off-line Юрийчук Николай
адвокат
Черновцы
ответил 26.12.2014 09:40

Заявление в милицию, дальше будет медицинское освидетельствование, и дальше, в зависимости от степеня тяжести телесных повреждений и обстоятельст происшествия, будет или уголовное производство, или будите подавать в суд на обидчика в порядке частного обвинения.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 26.12.2014 09:09
Срочно писать заявление в милицию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокатське бюро Бородіної
https://www.freelawyer.ua/user/125021
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?