Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Смена ЕДПРОУ

18.12.2014 11:25
Компания Киевстар сменила ЕГРПОУ и накак не уведомила нас (своих клиентов) На вопрос почему - ответили что в счете указали новые реквизиты и больше ничем помочь не могут. Правильно ли это? И при каких обстоятельствах меняется ЕДПРОУ? Заранее спасибо !
г. Киев

Комментарии автора вопроса

18.12.2014 11:26
ЮистуОтветы юристов

0
фото
Off-line Жорова Наталія
юридическая компания
Киев
ответил 18.12.2014 12:20

Все залежить від процедур, які були проведені: можливо створили нову юридичну особи ( наприклад у найменуванні змінили одну літеру чи змінилась організаційно правова форма). Ідентифікаційний код також змінюється у разі злиття, приєднання, поділу юридичної особи (і за передавальним (розподільчим) актом ваш договір перейшов до новоствореної юридичної особи).

Також вам варто перевірити умови свого договору стосовно процедури повідомлення у разі зміни реквізитів у однієї із сторін Договору.

Перейшовши за даним посиланням http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html по ідентифікаційному коду ви можете перевірити стан юридичної особи (однієї і другої). Якщо юридична особа із “старим” ідентифікаційним кодом має статус “не перебуває у процесі припинення” - вам варто звернутися з офіційним звернення на юридичну адресу цією юр.особи про роз'яснення причин передачі ваших зобов'язань без вашого повідомлення.

Якщо юридична особа із “старим” ідентифікаційним кодом має статус “припинено” - вам варто звернутися з офіційним звернення на юридичну адресу юрид.особи з “новим” ідентифікаційний кодом про надання документів на підставі яких ваші зобовязання були їй передані.

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

 

Стаття 104. Припинення юридичної особи

1. Юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників.

( Частина перша статті 104 в редакції Закону № 642-VII від 10.10.2013 )

2. Юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

3. Порядок припинення юридичної особи в процесі відновлення її платоспроможності або банкрутства встановлюється законом.

4. Особливості припинення банку як юридичної особи встановлюються законом.

( Статтю 104 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 3795-VI від 22.09.2011 )

Стаття 105. Виконання рішення про припинення юридичної особи

1. Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію.

2. Після внесення запису про прийняття рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців повідомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо прийняття рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи публікується у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

3. Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється.

Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) може бути покладено на орган управління юридичної особи.

4. До комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється.

5. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

6. Кожна окрема вимога кредитора, зокрема щодо сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, розглядається, після чого приймається відповідне рішення, яке надсилається кредитору не пізніше тридцяти днів з дня отримання юридичною особою, що припиняється, відповідної вимоги кредитора.

( Стаття 105 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3456-IV від 22.02.2006 ; в редакції Закону № 3384-VI від 19.05.2011 )

 

Стаття 106. Злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи

1. Злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи здійснюються за рішенням його учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, а у випадках, передбачених законом, - за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

2. Законом може бути передбачено одержання згоди відповідних органів державної влади на припинення юридичної особи шляхом злиття або приєднання.Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?