Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Пригрозити розбишакам

12.12.2014 01:36

Мій батько випив і пішов в магазин там до нього дорвались 8 чи10 людей ізбили забрали гаманець і телефон погрожували спалити хату бо вони бачили де ми жевем батько був один він залишився без зубів зломаний ніс і тілесні ушкодження я б хотіла припугнвти їх адже якщо вони погрожували то тоді буде навіть страшно з дому вийти

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 14.12.2014 02:35

Подавайте в милицию заявление о совершении уголовного  правонарушения, как я вижу усматривается разбойное нападение, совершенное группой лиц, по ст.187 УК Украины, возможно дополнительно: ст.296 УК Украины -"Хулиганство", с заявлением о залучении в  качестве потерпевшего  и иском в деле за моральный и имущественный ущерб.

Постоянно контролируйте ход следствия.

Подайте ходотайство об ознакомлении с уголовным производством до завершения расследования по нем, с приминением технических средств - фотоаппарата.

После установления пресупников и вручения им сообщения о подозрении, подавайте ходатайство о наложении арестов на все их имущество (движимое и не движимое, ценности, деньги и вклады).

Нужна помощь в полной консультации, подготовке указанных документов, обращайтесь на личную почту, звоните.

Если мой ответ Вам помог, оставляйте отзыв.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Дрозач Екатерина
адвокат
Днепропетровск
ответил 12.12.2014 18:37
Доброго вечора! Потрібно чітко та детально усвідомлювати всі обставини, що сталися. Спочатку, як кажуть, на тверезу голову, довідайтесь від батька детально що насправді відбулося. Ви кажете, що батько був випивший. У тому стані, в якому він знаходився, він міг чітко усвідомлювати всі обставини? Він може бути цілком впевненим, що гаманець та телефон в нього забрали (вкрали), а не він їх сам десь загубив? Він може пояснити, що (які дії та з боку кого) спонукало до бійки, що було причиною та за яких обставин це сталося? Хто з продавців або покупців (може були сусіди) може підтвердити його слова? Чи знає він, хто його бив (може впізнав знайомі обличчя)? Якщо він більш-меньш чітко та зрозуміло пам'ятає всі події та їх очередність, тоді нехай пише заяву в міліцію, знімає тілесні ушкодження. У заяві також вкажіть, що родині погрожували підпалом та фізичною розправою, а також зазначте ймовірних свідків. Вподальшому батьку потрібно буде звертатися до стоматолога - збирайте всі документи про витрати, бо це знадобиться для позову. Вибачте, але варіант "припугнути" я не розумію. Якщо Вашого батька побили, зламали ніс, вибили зуби, вкрали гаманець та телефон - то тут і хуліганські дії вчинені групою осіб, і відкрите заволодіння чужим майном (грабіж), або ж грабіж, поєднаний з насильством за попередньою змовою групою осіб, або ж навіть розбій - все залежить від совокупності обставин та тяжкості тілесних ушкоджень, які будуть виявлені судово-медичною експертизою (обстеженням). Самі по собі зламаний ніс та вибиті зуби - це легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров'я, но Ви вказуєте і на наявність інших тілесних ушкоджень, ступень тяжкості яких поки що невідома. Отже насамперед потрібно батьку написати детальну заяву в міліцію про скоєння відносно нього кримінального правопорушення та пройти судово-медичне обстеження.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?