Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пільги на комунальні послуги

28.11.2014 08:42
Згідно якого Закону України чи Постанови КМУ чи інших нормативно правових актів пільговики різних верств населення повинні поновлювати пільги на комунальні послуги кожного року???
г. Стрий

Комментарии автора вопроса

28.11.2014 08:43
Буду вельми вдячний за обширену відповідь на email!!!



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 28.11.2014 15:11

Доброго дня! Електронну адресу ми вашу не бачимо, тому нажаль відповідь можемо надати лише сюди.

Під пільгою ви маєте на увазі, постійно діючу пільгу на ком.послуги для дітей-війни, воєнних тощо? 

Коли в Законодавчому акті, що регулює надання статусу пільговій верстві населення, та перераховує пільги і їх розмір, є визначення що при наявності посвідчення про пільговий статус є право на наступні пільги...., підтверджувтаи нічого не потрібно, і жоден нормативний акт це не передбачає.

На прикладі дітей-війни, це чітко можна проаналізувати. Є посвідчення дитини-війни, є пільга яка надається на ком.послуги, підтверджувати щорічно чи раз на пів року не потрібно цю пільгу.

От якщо ви оформлюєте субсидію чи відкшодування на оплату ком.послуг, тоді згідно п.14 Постанови КМУ №848 від 21.10.1995 року, ви маєте поновлювати документи кожні пів року, для всіх категорій громадян та пільговиків.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
Костромина Виктория
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009092178605
www.facebook.com
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
Ваш юрист
https://www.freelawyer.ua/user/86974
www.freelawyer.ua
Юридична компанія HOLGROUP
http://holgroup.com.ua/
holgroup.com.ua
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?