Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Продление отпуска по уходу за ребенком после 3х лет

24.11.2014 12:34

Согласно какого закона можно продлить отпуск по уходу за ребенком. И есть ли при этом запрет на посещение ребенком садика? Спасибо


г. Винница

Комментарии автора вопроса

24.11.2014 20:57
Стаття 179. Відпустки у зв'язку з вагітністю, пологами і для догляду за дитиною

Підприємства, установи та організації за рахунок власних коштів можуть надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.

Как это понимать?

24.11.2014 18:30
Где написано, что домашний уход влечет за собой непосещение ребенком садика?

24.11.2014 18:29
На основании какого закона, комиссия ВКК может требовать забрать документы с садика, на период продолжения отпуска. Меня интересуют не возможные трактовки закона, а именно четко прописанний запрет.

24.11.2014 18:27
Хорошо, ребенок требует домашний уход, как частоболеющий, но он же не постоянно болеющий, пару дней в месяц есть возможность водить его в сад. Где в законодательстве написано что ребенок не может посещать садик, где такая формулировка закона?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Авраменко Юлія
юрист
Ровно
ответил 24.11.2014 23:10

Відповідно до ст 179, яку Ви процитували, роботодавець на свій розсуд може Вам оплачувати, або частково оплачувати таку відпустку, тому що взагалі ця відпустка по догляду за дитиною більшої тривалості не є оплачуваною.


0
фото
Off-line Авраменко Юлія
юрист
Ровно
ответил 24.11.2014 23:08

Зрозумійте, коли Ви йдете до лікаря проходити мед. огляд дитини Вам у довідці, яку Ви повинні принести в садок пишуть, що дитина здорова і може відвідувати дитячий садок.
Інша довідка, за якою Ви хочете отримати відпустку до 6-ти років - це довідка, що дитина (дитина-інвалід) потребує домашнього догляду.
З однієї сторони ці поняття є протилежними.
Але, Ви можете просто отримати дві довідки, але першу не показувати своєму роботодавцю (звідки він знатиме чим Ви займаєтеся).
В оправдання Вам таке: є діти-інваліди, діти, які хворіють на ДЦП, за ними потрібен догляд мами, і впринципі цей догляд є домашнім. Але ж для таких діток добре бути в кругу з такими ж дітками. То чому повинні відмовити в перебуванні такої дитини в садочку?!
Вирішувати Вам. 


0
фото
Off-line Авраменко Юлія
юрист
Ровно
ответил 24.11.2014 23:08

Зрозумійте, коли Ви йдете до лікаря проходити мед. огляд дитини Вам у довідці, яку Ви повинні принести в садок пишуть, що дитина здорова і може відвідувати дитячий садок.
Інша довідка, за якою Ви хочете отримати відпустку до 6-ти років - це довідка, що дитина (дитина-інвалід) потребує домашнього догляду.
З однієї сторони ці поняття є протилежними.
Але, Ви можете просто отримати дві довідки, але першу не показувати своєму роботодавцю (звідки він знатиме чим Ви займаєтеся).
В оправдання Вам таке: є діти-інваліди, діти, які хворіють на ДЦП, за ними потрібен догляд мами, і впринципі цей догляд є домашнім. Але ж для таких діток добре бути в кругу з такими ж дітками. То чому повинні відмовити в перебуванні такої дитини в садочку?!
Вирішувати Вам. 


0
фото
FIND
On-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 24.11.2014 19:35

запрета нет- но домашний уход - подразумевает непосещение детсада



С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 24.11.2014 19:30

Відповідно до ст. 179 Кодкусу законів про працю України у разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов'язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку. Фактично, Ви вимагаєте від медичної установи двох ПРОТИЛЕЖНИХ висновків: 1) Про те, що дитина потребує ДОМАШНЬОГО догляду (п.3 ст.25 ЗУ "Про відпустки"), на підставі якої Ви знаходитеся у відпустці для догляду за дитиною. 2) Про те, що дитина може відвідувати дитячий садок. Логічно, що вони суперечать одна одній

В дошкільний навчальний заклад не приймають дітей на час, на який є висновок ЛКК про необхідність стороннього догляду. З цього приводу є численна судова практика.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
On-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 24.11.2014 13:56

до 6 лет по справке ВКК



С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр)
ответил 24.11.2014 13:34

Доброго дня! Відповідно до ч. 3 ст. 25 ЗУ "Про відпустки",ви можете продовжите відпустку по догляду за дитиною на підставі висновку ЛКК, але не довше ніж до шести років.

Тобто, якщо за медичними показаннями, які встановлюються у висновках ЛКК, дитина потребує стороннього домашнього догляду, ви праві на підставі цього висновку ЛКК продовжите відпустку по догляду на період, що вкаже ЛКК.

Звісно, на цей час в державний дитячий садок ви не можете влаштувати дитину, оскільки за тим же висновком ЛКК вона потребує стороннього домашнього догляду.



Підписуйтесь! Більше відповідей на персональній сторінці https://www.facebook.com/ribintsevss // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Авраменко Юлія
юрист
Ровно
ответил 24.11.2014 13:28

У КЗпП (ч6 ст 179)  та ЗУ "Про відпустки" (п.3 ст 25)визначено, що у разі потреби дитини у домашньому догляді може надаватися відпустка без збереження заробітньої плати на термін зазначений у медичному висновку, але не більше як до досягнення дитиною 6 років.
Отже: 1) відпустка не оплачується (хоч стаж зараховується); 2) оскільки дидита потребує домаш.догляду садок відвудувати не може.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?