Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Іпотека

22.11.2014 15:49
Банк вимагає повернути заставне майно (квартира). На момент укладення іпотечного договору в нашій сім'ї не було дитини. Тепер є маленька донька. В договорі іпотеки є пункт про третіх осіб, що ми не маєм право прописувати третіх осіб до квартири.Чи є моя дитина третьою особою? Куди я мав би її прописати як не до себе додому? Чи має прово банк вигнати нас з квартири з неповнолітньою дитинию?
г. Киев



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Банк угрожает, что делать?
Банк угрожает, что делать?
На Ваши вопросы отвечает: Сергей Анатольевич Панасюк  Доктор философии в области права (к.ю.н.) глава правления...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Война с коллекторами, как не дать себя в обиду
Война с коллекторами, как не дать себя в обиду
Самым страшным словом, для многих должников, является – коллектор.  Факторинг в Украине явление довольно...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
Суд по кредиту. Банк выиграл. Что делать? - Сергей Панасюк
В этом ролике мы затронем вопросы – что же Вас ждет если Вы проиграли суды банку или прошли сроки подачи жалобы...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Что делать, если у вас просрочка по кредиту?
Что делать, если у вас просрочка по кредиту?
В случае, если у вас кредит с открытыми просрочками по платежам и банк подает на вас в суд - обязательно напишите...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев
Долги по кредитам Украины. Что делать? - Сергей Панасюк.
Долги по кредитам Украины. Что делать? - Сергей Панасюк.
В этом ролике мы затронем вопросы долга перед банком и как не отдавать (сохранить) свое имущество. Если у Вас есть...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Хижняк Игорь
юрист
Киев
ответил 22.11.2014 22:14
Згоден з колегами. Ваша дитина є третьою особою. Однак без дозволу органу опіки і піклування банк не може виселити дитину. Якщо банк подав на Вас до суду складайте та подавайте заперечення проти позову. Буде необхідна допомога звертайтеся. Успіху Вам.
0
фото
Off-line Ткачук Валерія
юрист
Киев
ответил 22.11.2014 15:59

Досить часто, з метою уникнення в подальшому зайвих клопотів, під час укладання договору іпотеки, як одна з умов договору, ставиться заборона реєстрації місця проживання будь-яких інших осіб в майні, що є предметом іпотеки, без попередньої погодженості з Банком. Така вимога є досить суперечливою, особливо, відносно реєстрації місця проживання дітей, виходячи з того, що місце проживання малолітніх дітей, згідно Сімейного кодексу України, визначається за місцем проживання батьків.
Отже, підписуючи договір, Ви погодилися на ці умови, а від так, реєстрація місця проживання дитини без погодження Іпотекодержателем, є прямим порушення умов договору Іпотеки.
Суди також вважають, що реєструвати дитину без погодження з банком неможна. 
Тепер, щодо виселення.Згідно статті 40 Закону України «Про іпотеку», звернення стягнення на передані в іпотеку житловий будинок чи житлове приміщення є підставою для виселення всіх мешканців, за винятком наймачів та членів їх сімей. Виселення проводиться у порядку, встановленому законом. Після прийняття рішення про звернення стягнення на передані в іпотеку житловий будинок чи житлове приміщення шляхом позасудового врегулювання на підставі договору всі мешканці зобов'язані на письмову вимогу іпотекодержателя або нового власника добровільно звільнити житловий будинок чи житлове приміщення протягом одного місяця з дня отримання цієї вимоги. Якщо мешканці не звільняють житловий будинок або житлове приміщення у встановлений або інший погоджений сторонами строк добровільно, їх примусове виселення здійснюється на підставі рішення суду.
Виходячи з вищевикладеної норми, наявні всі підстави для виселення Вашої родини. Зрозуміло, що так як в спірній квартирі проживає малолітня особа, вчинити будь який правочин з даним майном без попереднього погодження з службою в справах дітей, неможливо. Саме тому, подаючи позов до суду в обов`язковому порядку залучається служба у справах дітей.
На жаль, в Україні склалася така судова практика, за якої суд, виходячи з договору іпотеки, факту порушення Іпотекодавцем умов даного договору та положень ЗУ «Про іпотеку», здійснює виселення мешканців іпотечного майна, навіть за обставин проживання в помешканні малолітньої дитини. Наше «правосуддя» у переважній більшості випадків стає на бік банківських установ.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 22.11.2014 15:56
Є третьою особою, однак без дозволу органу опіки банк не зможе виселити дитину з житла. Якщо банк подав позов, подавайте заперечення проти позову.@якщо потрібна допомога, пишіть, телефонуйте.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат в уголовном деле
https://www.freelawyer.ua/user/26044
www.freelawyer.ua
ЗАЩИТА В УГОЛОВНОМ ДЕЛЕ
https://www.freelawyer.ua/user/418
www.freelawyer.ua
Юрист - Антон Хохленко
https://www.freelawyer.ua/user/117524
www.freelawyer.ua
Перша консультація безкоштовна
https://www.freelawyer.ua/user/47325
www.freelawyer.ua
Захист і представництво
https://www.facebook.com/ribintsevss/?ref=bookmarks
www.facebook.com
Надійний радник та партнер
https://www.freelawyer.ua/user/116677
www.freelawyer.ua
Адвокат Герус Роман Недвижимость
https://www.freelawyer.ua/user/116349
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Территория Закона
https://www.freelawyer.ua/user/11390
www.freelawyer.ua
GIORDANY&PARTNERS LAW COMPANY
https://www.freelawyer.ua/user/107094
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?