Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Відмова у видачі витягу з тех.документації про нормативну грошову оцінку

20.11.2014 16:56

Добрий день !  Для оформлення спадщини на земельну ділянку, розташовану на території садового товариства "Лазурний" Любимівської сільської Ради Дніпропетровського р-ну, я згідно запиту держ. нотаріуса подала заяву+ необхідний пакет документів до Головгного управління Держземагенства у Дніпропетровській обл. Управління Держземагенства у Дніпропетровському р-ні для отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

У червні 2014р. я отримала назад пакет раніше поданих мною документів та письмову відмову у наданні мені вищезазначеного витягу. Нижче навожу текст відмови: 

 

Розглянувши Вашу заяву Управління Держемагенства у Дніпроп. р-ні повідомляє, що згідно ЗУ "Про оцінку земель" від 11.12.2003р. "№1378-ІУ-СТ. 7 - розробником "Технічної документації з бонітування грунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок є  юр. особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою.   На сьогодні управління (відділ Держкомзему) не має ліцензії на проведення робіт із землеустрою, зокрема розроблення нормативної грошової оцінки земельної ділянки.     Згідгно ст. 23 ЗУ "Про оцінку земель" управління (відділ) видає витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.     На сьогоднішній день нормативно-грошова оцінка за межами населеного пункту не проведена (ст. 18 ЗУ "Про оцінку земель"), а земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту.     Враховуючи наведене та за підстав відсутності в управлінні (відділі) "Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки" не вбачається можливим надання Вам витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку на земельну ділянку.

При цьому, що цікаво, у квітні 2013р. я вже зверталась за таким витягом і мені його було надано але допущено грубу помилку у прізвищі померлого батька. Зверталась туди саме, тільки назва була трохи іншою - Головне Упр. Держкомзему у Дніпропетров. області відділ Держкомзему у Дніпроп. р-ні.

У листопаді 2014р. я звернулась за порадою до держ. нотаріуса. При цьому мені в черговий раз було видано аналогічний запит на видачу витягу з тех.документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Нотаріус повідомила, що запит має правове обгрунтування і складений вірно, при цьому за весь період своєї роботи ні вона, ні її колега з такими випадками як у мене не зі штовхувались. Впродовж року через дану нотар. контору зверталась не одна людина з аналогічного приводу і ніколи з ділянками  розташованими на території садового товариства "Лазурний" Любимівської сільської Ради Дніпропетровського р-ну не було проблем із видачею витягів у даній установі. 

Що мені робити у такому випадку, куди звертатись ?  Чи є гарантії, що я знову подам усі належно оформлені документи, прочекаю 2-3 місяці та не отримаю відмову замість витягу ?

Дякую за відповідь.

 

 

 

 

 

 

 

 


г. ДнепропетровскОтветы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 20.11.2014 17:12
Вам все одно треба звернутись знову, з запитом нотаріуса. Відмову Ви маєте право оскаржити до суду. Як варіант - нотаріус може обійтися оцінкою незалежного експерта разом з тією відповіддю держземагенства, яку Ви вже маєте.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
КВАЛІФІКОВАНА ПРАВОВА ДОПОМОГА
http://www.vfemidav.com.ua
www.vfemidav.com.ua
АДВОКАТ Уголовное и хоз спец
https://www.freelawyer.ua/user/122469
www.freelawyer.ua
Адвокат Гриньов Сергій (Київ)
https://www.freelawyer.ua/user/114761
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Юрист Рудниченко Андрей
https://www.freelawyer.ua/user/5562
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?