Платная консультация
Платная консультация быстрее и эффективнее

Бесплатная консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов





Украина

Списание долгов

24.09.2014 15:28

отец не оставлял ни дарственной ни завещания,муж был просто там прописан.это считается,что он вступил в наследство?


отец-не мой.мужа.квартира не была приватизирована.муж приватизировал(уже после смерти отца),но чтобы не отказали в приватизации нужно было погасить долги по квартплате-погасили.муж с отцом не жил уже 18-ть лет.


доказать не реально,но и оплатить такую сумму тоже не можем.





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Калищук Роман
юрист
Бровары
ответил 24.09.2014 17:58

Проживав, не проживав ніякої різниці немає. При прийнятті спадщини переходить не тільки майно, гроші і т.д., а й обов"язки (в Вашому випадку борги). 

Цивільний кодекс ст. 1218 ч.1 

 До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.



З повагою, Калищук Роман (096) 555-60-62, (063) 459-64-08.
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Калищук Роман
юрист
Бровары
ответил 24.09.2014 15:45

Чий батько Ваш чи чоловіка? Якщо чоловіка, то все так як повідомили колеги. А якщо ж батько Ваш, то чоловік ніякого права на спадщину не має.



З повагою, Калищук Роман (096) 555-60-62, (063) 459-64-08.
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Влащук Владимир
адвокат
Николаев
ответил 24.09.2014 15:39

Цивільний кодекс України 

Стаття 1268. Прийняття спадщини
1. Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.
2. Не допускається прийняття спадщини з умовою чи із застереженням.
3. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.
4. Малолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину, крім випадків, встановлених частинами другою - четвертою статті 1273 цього Кодексу.
5. Незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.

Постійне проживання підтверджується фактом реєстрації.



Возможны консультации дистанционно по тел. 098 237 37 60 или email: ad_vova@i.ua
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 24.09.2014 15:30

Якщо померлому помешкання належало на праві власності, то Ваш чоловік (син померлого) вважається тьаким, що прийняв спадщину. Йому треба звернутися до нотаріуса з заявою не про прийняття спадщини, а про видачу свідоцтва на спадщину. 



Nebulonis.com
Поделись этим вопросом с друзьями:
VIІ Зимовий Форум ААУ

VIІ Зимовий Форум ААУ



Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?