Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Визнання недійсним рішення про приватизацію квартири

17.09.2014 21:56

така ситуація. в квартирі було зареєстровано 3 осіб, я -А, моя дружина - В і син дружини С.

проте син дружини С. в 1994 році виїхав до росії не знявшись з обліку в україні, там отримав російське громадянство і прийняоооов участь у 1996 році у приватизації житла.

В цей час в україні оставшимися двома громадянами україни було приватизовано квартиру в україні в березні 1997 року  на двох - на А і В.  А от  С. залишалася бути зареєстрований за цією приватизованою в Київській області квартирою, рішення суду про визнання таким що втратив користування не виносилось.

Після цього в листопаді 1997 році С. повернувся з росії в україну , в листопаді 1997 року отримав паспорт України (скоріше за все скривши що він є громадянином росії), або написавши заяву про втрату паспорту громадянина України.

В 2011 році В. померла. Я та С. написали заяви про прийняття спадщини. Далі  С.  подав до суду позов про визнання приватизації недійсною зараз цей позов слухається в суді та рішив поучастувати в приватизації і в україні. При цьому він в позові пише що в березні 1997 року коли була приватизація квартири в Україні (він до листопада 1997 року був в росії) в нас всіх трьох була усна угода про приватизацію квартири втрьох, і він думав що і на нього приватизована. А дізнався про своє порушене право лише в 2011 році коли подав заяву про прийняття спадщини після смерті В.

Є наступні докази: в позивача - копія домової книги що він з 1992-по цей час зареєстрований в київ.обл а у відповідача - архівна довідка з росії що він приймав участь в приватизації квартири в Росіїі та проживав в ній і прописаний в росії з 1994 по листопад 1997 року (суддя сказала що цього не достатньо тре ще докази його не проживання в цей час в Україні). 

А тепер для того щоб відбитись від позову я хочу зробити наступне:

1) подати заву про застосування позовної давності, так як він мав би дізнатися про приватизацію квартири лише на А і В ще в 1997 році, а не через 14 років. Весь час він кварплату комунальні не платив.

2) вказати що він не мав право на приватизацію, так як на момент приватизації (березень 1997р. був зареєстрований і проживав в росії) він був громадянином росії, і не міг приймати участі в приватизації в Україні, паспорт громадянина України йому виданий лише в листопаді 1997 року.

3) витребувати з піддприємства Росії інформацію, яка підтвердить що С. працював там в період 1994-листопад 1997р. що буде ще одним доказом того що С. проживав саме в Росії.

і от тепер питання, які ще дії в даній ситуації ви б порадили здійснити чи які докази зібрати. 

і чи є сенс написати заяву про проведення перевірки законності отрмання позивачем паспорта громадянина України в міліцію чи міграційну службу..читав що на підставі ст.19 закону про громадянство якимось із цих органі (поки не знаю яким) може бути винесено подання про втрату особою громадянства. це подання органами подається до Комісії при президенті з питань громадянства. 

Хтось з Вас мав таку практику..якась з цього користь буде?

Наперід дякую за витрачений Вами час та за надані поради. Хочу спробувати навчитися сам захищати свої права.Сподіваюсь що отримаю якісь цінні поради а не на кшталт - зверніться до адвоката.

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 17.09.2014 22:14
Для надання кваліфікованої правової допомоги необхідно аналізувати всі наявні документи по справі.

Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юридическое профи...
https://www.freelawyer.ua/user/128676
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?