Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи можна декілька ППР оскаржити в одному позові?

03.05.2012 16:47
Податкова робила виїзну перевірку нашого товариства, внаслідок чого склала акт. Сьогодні ми отримали три податкових повідомлення-рішення по цьому акту. Щоб їх оскаржити, нам потрібно подавати три позовні заяви? Чи можна вмістити в одній?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 03.05.2012 16:47

Ви можете скористатися ч.1 ст.21 КАС України, яка дозволяє заявляти кілька вимог в одній позовній заяві, якщо вони пов’язані між собою. Просто в тексті позову акцентуйте, що всі ППР складені на підставі одного й того ж акту. В Єдиному держреєстрі судових рішень міститься немало справ, де декілька ППР оскаржуються в межах одного провадження.



Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Опытный юрист, адвокат для Вас
https://www.freelawyer.ua/user/123317
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?