Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Чи можливо набуття права власності за набувальною давністю малалітнім

19.08.2014 12:00
В березні 2003 року , я маючи намір придбати будинок в селі, знайшов продавця незавершеного будівництва в якого на руках був проект на будівництво за даною адресою на його ім’я. Домовилися на тому, що я йому плачу 500 долларів і сам оформлюю документи, добудовую все як мені буде потрібно та веду всі проплати за переоформлення документів. Я добудував времянку та заселився. Зразу переоформив в місцевому РЕС проплату за вживану ел.енергію на власне ім’я. Приходять квитанції, я їх проплачую. Плачу також за землю і на моїх квитанціях прописують що сплатив саме я. Володілець будинку проживав в одному селі і за браком коштів поспішати мені з оформленням усих документів необхідності не було. Притензій до мене з боку продавця не має. Згодом мій продавець виїхав до РФ та по словам односельчан прийняв громадянства так як служить в органах поліції РФ.
В кінці 2003 року на нашій вулиці проводили газ і до кооперативу потрібно було вносити кошти, за проведення центральної труби я теж вніс кошти, правда на ім’я володільця на той момент. Через три роки я вирішив провести газ до будинку і виявилося що без документів на будинок це неможливо так як він не введений в експлуатацію. Я звернувся до БТІ, зробив всі проплати а мені сказали що можливо на даний час оформити лише на першого володільця а потім лише через купівлю продаж на мене. Залишилось лише погодитись та зробити документи на маленьку времяночку. ( На той час на подвірї вже знаходилось теж незавершене будівництво житлового будинку) але на моє прохання його в технічний паспорт на будинок не вписували.
На даний час маю двох діточок одному два іншому три роки . Постійно , відкрито проживаю в домоволодінні з 2003 року. Прописати мене в домоволодінні сільрада не можуть так як я не володілець майна.
Питання в тому, чи можливо якимось чином за набувальною давністю оформити будинок на моїх малолітніх діточок ? Як це зробити, які потрібні документи та що з вказаних аргументів можна застосовувати а що не потрібно , або може зашкодити вирішенню питання?


Комментарии автора вопроса

19.08.2014 12:54      комментарий относится к Франюк Артем
Доброго дня. Артем, підкажіть будьласка, на новостворене як можна? Адже я вказував що в 2006 році технічний паспорт був виданий на імя володільця, де в плані лише времянка, а сам будинок відсутній. Будинок в такому разі збудований мною на території володільця времянки. Як в такому разі бути?Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 19.08.2014 17:22

Можно переоформить через сельсовет. Времянку прежнего владельца списать как обветшалую, а земельный участок решением сельсовета выделить Вам для строительства дома, потом дом ввести в эксплуатацию.  У прежнего владельца пользование участком можно прекратить на том основании, что он не пользовался участком для целей, под которые ему участок был выделен сельсоветом.


0
фото
Off-line Франюк Артем
юрист
Киев
ответил 19.08.2014 13:39

В такому разі набувальна давність відпадає... 

Зверніться з позовом до суду про визнання права власності на нерухоме майно (будинок). Можливо у Вас залишилися документи, що підтверджують будівництво (договори, акти, квитанції тощо).


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 19.08.2014 13:36

на детей однозначно нет!С уважением Костромина Виктория, тел.067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, ЧАСТНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ ; стоимость - зависит от вопроса
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Франюк Артем
юрист
Киев
ответил 19.08.2014 12:25
ответ исправлен 19.08.2014 12:39

Ні, на малолітніх дітей не можете (часткова дієздатність)...

За вказаною підставою набути право власності на майно можете Ви особисто у випадку доведення умов, передб. ст. 344 ЦК України. 

Зверніть увагу, що набути право власності за вказаною підставою можливо лише на майно, що вже було зареєстроване, тобто вважається таким, що створене (в протилежному випадку нерухоме майно, як об"єкт цивільних прав, відсутнє)... З моменту реєстрації відрахуйте 10 та 15 років на будинок та з/д відповідно, після спливу яких матимете право набути їх у власність за набувальною давністю.

З описаної ситуації очевидно, що будинок та з/д зареєстровані не були?! А отже, за набувальною давністю набути право власності на домоволодіння Ви не можете.

Спробуйте визнати право власності за собою, як на новостворене майно...Nebulonis.com
закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:

Мы рекомендуем
Адвокат Осикін Володимир
http://www.freelawyer.ua/osikinlawyer
www.freelawyer.ua
Помощь в международном праве.
https://www.freelawyer.ua/user/106236
www.freelawyer.ua
АДВОКАТ
https://www.freelawyer.ua/user/103760
www.freelawyer.ua
Юрист
https://www.freelawyer.ua/user/123273
www.freelawyer.ua
Юридические консультации
https://www.freelawyer.ua/user/128735
www.freelawyer.ua
Адвокат. Юридическая помощь.
https://www.freelawyer.ua/user/71449
www.freelawyer.ua
Сопровождение кредитных споров
http://uk.kiev.ua/ua/
uk.kiev.ua
Адвокат Забальський Юрій
https://www.freelawyer.ua/user/129542
www.freelawyer.ua


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?